Wkrótce Romet Soft 125, Romet Zetka 125 i Ogar 125 w Skuterowo.com

Porównamy dla Was trzy propozycje z portfolio marki Romet – motocykle Romet Soft 125, Romet Zetka 125 oraz Ogar 125. Zgoła wydają się być podobnymi jednośladami, jednak w rzeczywistości różni je wiele detali i parametrów technicznych.

Każda z tych niedrogich propozycji adresowana jest do kogo innego. Najbardziej zaskoczeni byliśmy Rometem Ogar 125, który swoimi gabarytami i niezwykle małą masą zasługuje na miano “małego wariata”. Z jednej strony to fajny i tani pomysł na rozpoczęcie przygody z motocyklami, z drugiej osiągi, a tak naprawdę przyśpieszenie sprawia, że za sprawą chwili nieuwagi odrywamy od ziemi przednie koło.

Z kolei Romet Soft 125 i Zetka 125 to dwie szeroko znane konstrukcje bazujące na wielu wspólnych podzespołach. Jeden nawiązuje do charakteru choppera, drugi podtrzymuje nakedowe, miejskie i pragmatyczne tradycje.

Wkrótce w Skuterowo.com w specjalnym materiale wideo z bliska przedstawimy Wam te trzy motocykle.

Jakie są Twoje opinie na temat Romet Soft 125, Romet Zetka 125 i Ogar 125? Zdradź je w komentarzu poniżej.

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button