125 ccm
Aktualnie czytasz:
Wkrótce Romet Soft 125, Romet Zetka 125 i Ogar 125 w Skuterowo.com
0

Porównamy dla Was trzy propozycje z portfolio marki Romet – motocykle Romet Soft 125, Romet Zetka 125 oraz Ogar 125. Zgoła wydają się być podobnymi jednośladami, jednak w rzeczywistości różni je wiele detali i parametrów technicznych.

Każda z tych niedrogich propozycji adresowana jest do kogo innego. Najbardziej zaskoczeni byliśmy Rometem Ogar 125, który swoimi gabarytami i niezwykle małą masą zasługuje na miano „małego wariata”. Z jednej strony to fajny i tani pomysł na rozpoczęcie przygody z motocyklami, z drugiej osiągi, a tak naprawdę przyśpieszenie sprawia, że za sprawą chwili nieuwagi odrywamy od ziemi przednie koło.

Z kolei Romet Soft 125 i Zetka 125 to dwie szeroko znane konstrukcje bazujące na wielu wspólnych podzespołach. Jeden nawiązuje do charakteru choppera, drugi podtrzymuje nakedowe, miejskie i pragmatyczne tradycje.

Wkrótce w Skuterowo.com w specjalnym materiale wideo z bliska przedstawimy Wam te trzy motocykle.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Jakie są Twoje opinie na temat Romet Soft 125, Romet Zetka 125 i Ogar 125? Zdradź je w komentarzu poniżej.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%