Vespa obchodzi 75. rocznicę powstania. Świętuj i zgarniaj rabaty!

Włoskie jedzenie, włoska kawa i piękne włoskie skutery w limitowanej edycji 75th

W skrócie
  • Włoskie skutery Vespa mają już 75 lat! Nadjeżdża święto wszystkich fanów włoskiego stylu życia
  • Z okazji okrągłej rocznicy, w salonach Vespy czekają włoskie gadżety i niezłe promocje na rocznicowe wersje modeli Vespa GTS oraz Primavera

Myślisz skuter, mówisz Vespa – ta będące ikoną włoskiej motorzyacji i designu marka obchodzi właśnie 75 lat swojej bogatej historii. Z tej okazji polski importer włoskich skuterów zaprasza do wspólnego świętowania.

Vespa to bez najmniejszego wątpienia kultowa ikona świata skuterów. Od lat utożsamiana jest ze stylem, designem oraz dobrym gustem. Uwielbiana przez gwiazdy showbiznesu, podziwiana przez twórców i artystów, dla których często stawała się muzą, szanowana przez społeczność za swoją pomoc w odbudowie mobilności wielu krajów, a także kochana za radość jaką ze sobą niesie. Vespa to prawdziwe szczęście, które maluje się na twarzy każdego, kto ją dosiada. I nie zmieni tego nawet budzący różne emocje owad w nazwie. Tę osę lubią wszyscy!

75 lat skuterów Vespa. Jest co świętować!

W tym roku Vespa obchodzi dostojną 75. rocznicę swojego istnienia. W związku z tym Liberty Motors – polski importer skuterów Vespa zaprasza każdego, kto chciałby skosztować włoskiego stylu życia, pysznej włoskiej kuchni oraz przymierzyć się do tych kultowych jednośladów. 19 czerwca 2021 w każdym salonie Vespy w Polsce odbędzie się impreza, podczas której rozdawane będą gadżety Vespy, odbywać się będą jazdy testowe, a na uczestników czekają również pyszne przekąski, coś słodkiego i oczywiście prawdziwa włoska kawa.

Warto również tego dnia wpaść do salonów Vespy z innego powodu. W tym dniu, każda zakupiona Vespa z serii 75th, czyli specjalnego rocznicowego wydania modeli GTS oraz Primavera będzie tańsza o cały 1000 zł brutto! Wpadajcie do salonów Vespy 19.06.2021 w godzinach pracy danego salonu!

Listę salonów znajdziecie na https://www.vespa.com/pl_PL/dealer-locator/?f=all

Zapisujcie się również na wydarzenie na FB, dzięki czemu nie przegapicie terminu: https://fb.me/e/3SPgrknyx

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. Czuję się zaszczycony majac skuter z historią. Jazda nim to czysta przyjemność. Skuter ma włoski temperament i dobry zryw. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button