Europejski festiwal z okazji 102-lecia marki Harley-Davidson w Budapeszcie: Znamy line-up

Informacja prasowa

W skrócie
  • Harley-Davidson świętuje swoje 120-lecie
  • Z tej okazji w dniach 22-25 czerwca odbędzie się w Budapeszcie niezwykłe wydarzenie
  • „European Harley-Davidson 120th Anniversary Festival” - pod tym szyldem wszyscy fani amerykańskich motocykli z Milwaukee spotkają się by świętować okrągłe 120 urodziny po tej stronie oceanu

Zostało już tylko 120 dni do momentu, gdy tysiące fanów Harley-Davidson zjadą się do Budapesztu na Węgrzech, aby świętować 120-lecie firmy H-D. „European Harley-Davidson 120th Anniversary Festival” odbędzie się w dniach od 22 do 25 czerwca i zapowiada się na naprawdę wyjątkową i odjazdową imprezę!

To wielkie wydarzenie zgromadzi entuzjastów motocykli i miłośników HD z całego świata, aby świętować niesamowite dziedzictwo marki, kultowe motocykle, które powstały w ciągu ostatnich 120 lat, a także spojrzeć w ekscytującą przyszłość, która nas czeka.

Motocykle z Milwaukee i muzyka z całego świata

Festiwal odbędzie się na terenie Puskás Aréna Park, w centrum Budapesztu. Goście będą się bawić w trakcie czterech dni wypełnionych występami znanych gwiazd i ponad 50 zespołów grających na sześciu scenach, które zapewnią różnorodny i wszechstronny program muzyczny.

Gwiazdami głównej sceny będzie wielu światowej sławy artystów, w tym popularna australijska grupa rockowa Wolfmother (sobota 24 czerwca) i legenda Deep Purple Glenn Hughes (niedziela 25 czerwca), którzy wykonają najpopularniejsze hity grupy. Drugi dzień festiwalu (piątek 23 czerwca) będzie celebrowany przez wokalistki, a głównym bohaterem będzie zespół Larkin Poe, stworzony przez mieszkające w Nashville siostry Rebeccę i Megan Lovell. W trakcie całego wydarzenia wystąpi również wielu lubianych i czołowych węgierskich artystów.

Oprócz występów muzycznych na gości czekać będzie wiele innych rozrywek, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie – od rodzin z pociechami po poszukiwaczy adrenaliny. W bogatym programie festiwalu znajdą się m.in.:

  • Motocykle i kultura motocyklowa – szeroki wachlarz możliwości jazdy, spektakularne pokazy oraz wspaniałe wystawy pod dachem i na świeżym powietrzu prezentujące motocykle H-D z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości;
  • Dynamiczna rozrywka – wydzielone strefy, w tym parki Adrenaline i Family, a także różne pokazy na terenie festiwalu;
  • Zakupy, jedzenie i picie — ponad 200 sprzedawców, w tym autoryzowani dealerzy Harley-Davidson, oraz ponad 80 food trucków i stoisk oferujących ogromną mieszankę międzynarodowych smaków.

Budapeszt po amerykańsku

Jedną z głównych atrakcji festiwalu z pewnością będzie parada Harley-Davidson, podczas której tysiące motocykli przejedzie przez pełne zabytków serce miasta.

Bilety na festiwal ze zniżką w przedsprzedaży można już kupić na stronie www.hd120budapest.hu. Dostępne opcje obejmują zarówno bilety jednodniowe, jak i pełne pakiety czterodniowe, a także pamiątkowe pakiety festiwalowe zawierające ekskluzywne gadżety związane z wydarzeniem. Tańsze bilety w przedsprzedaży są dostępne tylko do końca kwietnia. Na stronie wydarzenia można również znaleźć informacje dotyczące zakwaterowania. Organizatorzy polecają jak najszybszą rezerwację noclegów, ponieważ wiele hoteli jest już w pełni zarezerwowanych na czas festiwalu.

Budapeszt zalany amerykańskimi motocyklami z pewnością będzie jeszcze bardziej wyjątkowym miastem podczas tego wydarzenia. Jedziecie?

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button