Aktualnie czytasz:
Yamaha w roku 2014 marką premium numer 1
0

Rok 2014 był szczególnie udany dla importerów z branży motocyklowej. Odnotowali oni wzrost sprzedaży o 33,2%  wśród nowych jednośladów powyżej 50ccm pojemności. Pokazuje to, że rynek motocykli, motorowerów i skuterów jest w coraz lepszej kondycji.

W opracowaniu Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego przoduje Yamaha – sprzedała najwięcej motocykli w kategorii marek Premium. Drugie miejsce japoński producent osiągnął jeśli chodzi o ogólną liczbę nowo zarejestrowanych motocykli – zarejestrowano ich 1198.

Najczęściej wybieranym modelem premium została Yamaha MT-07 – 290 sztuk trafiło w ręce nowych klientów. Trzeba przyznać, że ten model cieszy się dużą sympatią wśród motocyklistów. Wyróżniający się design, bardzo dobre osiągi i atrakcyjna cena zapewniły mu rosnącą popularność. Yamaha ma 12,2% udziału w rynku, co daje jej 27% przewagę nad Hondą i 20% nad BMW. Czekamy z niecierpliwością na przetestowanie nowych 125ątek, przygotowanych na 2015 rok!

 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%