Aktualnie czytasz:
Yamaha w roku 2014 marką premium numer 1
0

Rok 2014 był szczególnie udany dla importerów z branży motocyklowej. Odnotowali oni wzrost sprzedaży o 33,2%  wśród nowych jednośladów powyżej 50ccm pojemności. Pokazuje to, że rynek motocykli, motorowerów i skuterów jest w coraz lepszej kondycji.

W opracowaniu Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego przoduje Yamaha – sprzedała najwięcej motocykli w kategorii marek Premium. Drugie miejsce japoński producent osiągnął jeśli chodzi o ogólną liczbę nowo zarejestrowanych motocykli – zarejestrowano ich 1198.

Najczęściej wybieranym modelem premium została Yamaha MT-07 – 290 sztuk trafiło w ręce nowych klientów. Trzeba przyznać, że ten model cieszy się dużą sympatią wśród motocyklistów. Wyróżniający się design, bardzo dobre osiągi i atrakcyjna cena zapewniły mu rosnącą popularność. Yamaha ma 12,2% udziału w rynku, co daje jej 27% przewagę nad Hondą i 20% nad BMW. Czekamy z niecierpliwością na przetestowanie nowych 125ątek, przygotowanych na 2015 rok!

 

 
Czytaj
REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%