Aktualnie czytasz:
Yamaha w roku 2014 marką premium numer 1
0

Rok 2014 był szczególnie udany dla importerów z branży motocyklowej. Odnotowali oni wzrost sprzedaży o 33,2%  wśród nowych jednośladów powyżej 50ccm pojemności. Pokazuje to, że rynek motocykli, motorowerów i skuterów jest w coraz lepszej kondycji.

W opracowaniu Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego przoduje Yamaha – sprzedała najwięcej motocykli w kategorii marek Premium. Drugie miejsce japoński producent osiągnął jeśli chodzi o ogólną liczbę nowo zarejestrowanych motocykli – zarejestrowano ich 1198.

Najczęściej wybieranym modelem premium została Yamaha MT-07 – 290 sztuk trafiło w ręce nowych klientów. Trzeba przyznać, że ten model cieszy się dużą sympatią wśród motocyklistów. Wyróżniający się design, bardzo dobre osiągi i atrakcyjna cena zapewniły mu rosnącą popularność. Yamaha ma 12,2% udziału w rynku, co daje jej 27% przewagę nad Hondą i 20% nad BMW. Czekamy z niecierpliwością na przetestowanie nowych 125ątek, przygotowanych na 2015 rok!

 

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

 

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%