Wygraj Peugeot Kisbee w Saturn Silesia City Center

Publikacja Sponsorowana

Firma SCOOTER Sp. z o.o. wyłączny importer skuterów PEUGEOT na terenie Polski wraz z SATURNemm, liderem sprzedaży RTV i AGD w Polsce przygotowali dla klientów sklepu SATURN Silesia City Center unikalną okazję wygrania wspaniałego skutera PEUGEOT KISBEE.

Zasady zabawy są proste. Wystarczy zrobić zakupy w SATURNie na kwotę większa niż 20 0zł, wypełnić kupon i umieścić go w urnie na stoisku PEUGEOT SCOOTER Sp. z o.o. przed wyjściem do sklepu SATURN gdzie można również zobaczyć skutery PEUGEOT na prawo jazdy kat. B.

To między innymi Peugeot SATELIS 125 oraz nowość trójkołowy PEUGEOT METROPOLIS 400. Konkurs trwa do 31.12.2014 r.

Na czas trwania konkursu SCOOTER Sp. z o.o. przygotował dla swoich klientów niebywałe promocje cenowe na skutery PEUGEOT 50cc, 125cc oraz MAXI skutery – serdecznie zapraszamy na nasze stoisko w SILESIA CITY CENTER!

Całą gamę skuterów PEUGEOT można zobaczyć i nabyć w salonie firmowym importera skuterów PEUGEOT, SCOOTER Sp. z o.o. Katowice ul Pośpiecha 2, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie SILESIA CITY CENTER. Dla firm dodatkowym rabatem jest możliwość odliczenia 23% VAT od zakupionego pojazdu jaki i w przyszłości od paliwa! Nie zwlekaj odwiedź nas już teraz!

[nggallery id=293]

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button