Aktualnie czytasz:
Wygraj Peugeot Kisbee w Saturn Silesia City Center
0
Publikacja Sponsorowana

Firma SCOOTER Sp. z o.o. wyłączny importer skuterów PEUGEOT na terenie Polski wraz z SATURNemm, liderem sprzedaży RTV i AGD w Polsce przygotowali dla klientów sklepu SATURN Silesia City Center unikalną okazję wygrania wspaniałego skutera PEUGEOT KISBEE.

Zasady zabawy są proste. Wystarczy zrobić zakupy w SATURNie na kwotę większa niż 20 0zł, wypełnić kupon i umieścić go w urnie na stoisku PEUGEOT SCOOTER Sp. z o.o. przed wyjściem do sklepu SATURN gdzie można również zobaczyć skutery PEUGEOT na prawo jazdy kat. B.

To między innymi Peugeot SATELIS 125 oraz nowość trójkołowy PEUGEOT METROPOLIS 400. Konkurs trwa do 31.12.2014 r.

Na czas trwania konkursu SCOOTER Sp. z o.o. przygotował dla swoich klientów niebywałe promocje cenowe na skutery PEUGEOT 50cc, 125cc oraz MAXI skutery – serdecznie zapraszamy na nasze stoisko w SILESIA CITY CENTER!

 
Czytaj
REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

Całą gamę skuterów PEUGEOT można zobaczyć i nabyć w salonie firmowym importera skuterów PEUGEOT, SCOOTER Sp. z o.o. Katowice ul Pośpiecha 2, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie SILESIA CITY CENTER. Dla firm dodatkowym rabatem jest możliwość odliczenia 23% VAT od zakupionego pojazdu jaki i w przyszłości od paliwa! Nie zwlekaj odwiedź nas już teraz!

[nggallery id=293]

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%