Motocykl od Peugeot? TAK! Poznajcie Peugeot P2X Concept

Podczas targów EICMA 2019 francuski Peugeot pokazał sporo nowości. Najciekawszą z nich był motocykl - nie skuter - koncepcyjny o nazwie P2X Concept. 

P2X Concept widzieliśmy pierwszy raz już w zeszłym roku. Tym razem motocykle były jeszcze bardziej wizualnie dopracowane i wydają się być gotowe do produkcji. Jednoślady Peugeot oparte są o technologię Mahindry, udziałowca francuskiej marki. To w sumie dobra wiadomość - Mahindra jest jednym z największych producentów jednośladów na świecie i może zapewni świetny stosunek ceny do jakości.

P2X dostępny będzie w dwóch wersjach pojemnościowych - 125 ccm i 300 ccm. Obydwa modele napędzane są jednocylindrowym silnikiem. W przypadku 300-ki (sugerując się bazą z Mahindry Mojo) możemy mówić o mocy na poziomie do 30 KM, więc wystarczającej by sprawnie poruszać się po mieście i podczas weekendowych wypadów.

Wizualnie mogliśmy oglądać dwie wersje - jedną idącą w stylu cafe racera, drugą bardziej klasyczną. Jeśli mielibyśmy obstawiać, to P2X dostępne będzie w różnych konfiguracjach stylistycznych.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Kiedy P2X trafi na rynek? Tego jeszcze nie wiadomo, ale bardzo możliwe, że już na sezon 2021.

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button