Aktualnie czytasz:
Formaboots: buty motocyklowe tworzone z prawdziwą pasją
0

FORMABOOTS – tego producenta butów motocyklowych chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Zawsze jednak warto dowiedzieć się czegoś więcej o marce, która od lat oferuje szeroki wachlarz obuwia dla praktycznie każdego rodzaju jazdy na motocyklu i robi to niezmiennie w dobrej formie.
W zeszłym roku Forma świętowała 20-lecie swojej działalności. Od samego początku istnienia jest świetnym przykładem na zrównoważony rozwój firmy oraz, co znacznie ważniejsze z punktu widzenia konsumentów, proponowanej oferty obuwia motocyklowego. 20 lat, to okres, który pozwolił na solidne ugruntowanie pozycji mocnej i rozpoznawalnej marki na wielu światowych rynkach. Obecnie oferta butów Forma dociera do ponad 70 krajów. Wszystkie produkty są projektowane i wdrażane do produkcji w siedzibie firmy we włoskim mieście Altivole, które znane jest z produkcji wszelkiego rodzaju obuwia. Co warto podkreślić w czasach globalizacji i obniżania kosztów produkcji, wszystkie oferowane przez Formę buty powstają w Europie. Formaboots korzysta także ze sprawdzonych  europejskich podwykonawców części składowych butów, a cały proces produkcji w dużej mierze oparty jest o ręczną pracę wykwalifikowanych pracowników.

Produkcja zaawansowanego obuwia motocyklowego to bardzo skomplikowany i wieloskładowy proces. Każdy z etapów wytwarzania butów musi spełniać odpowiednie wymogi pod względem jakości i staranności wykonania. Tylko wówczas możemy mieć gwarancję, że efektem finalnym będą wygodne, bezpieczne i funkcjonalne buty. Dzięki stosowaniu nowoczesnych materiałów i rozwiązań technologicznych, w bogatej ofercie marki Formaboots znaleźć można wiele ciekawych propozycji i nowatorskich rozwiązań.

O światowym poziomie świadczy szerokie portfolio najwyższej klasy zawodników, którzy korzystają z ochrony zapewnianej przez buty Forma. Zarówno w wyścigach motocyklowych, jak i w offroadowych mistrzostwach świata i najbardziej znanych rajdach. W ofercie marki nie brak również specjalistycznych butów do trialu. Forma to jednak nie tylko sport. To także bogata oferta rekreacyjna z zaawansowaną technologicznie turystyczną kolekcją, czy bogatą ofertą obuwia z kolekcji urban wear. Przykładami na wysokie zaawansowanie technologiczne są topowe buty do jazdy offroadowej (Predator 2.0), szosowej (Ice Pro Flow) oraz turystycznej, gdzie w wybranych modelach stosowana jest na przykład rewolucyjna laminowana membrana HDry (np. Cape Horn HDry). O jakości wyrobów tego producenta świadczy także fakt, że Forma produkuje również buty dla potrzeb OEM, czyli oferowanych przez renomowanych producentów motocykli kolekcji fabrycznych odzieży motocyklowej.


Obecnie w ofercie producenta znaleźć można aż 56 modeli obuwia motocyklowego.
Pełną ofertę znajdziecie na stronie producenta www.formaboots.com oraz na stronie importera www.riccardomotosport.pl

Po informacje o nowościach marki Formaboots zajrzyjcie także do mediów społecznościowych: https://www.facebook.com/TcxScorpionForma/

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%