Nowy Ducati Scrambler Icon Dark wjeżdża na salony!

Oto Icon Dark - nowy motocykl w rodzinie Scramblerów Ducati. Ciemne oblicze i przyjazna specyfikacja łączą się w całość dostępną także na prawo jazdy A2. Szukajcie w salonach Ducati.

W polskich salonach Ducati debiutuje najnowszy model marki o nazwie Icon Dark. Motocykl miał swoją światową premierę pod koniec 2019 roku we Włoszech. Icon Dark to ciemniejsze oblicze wersji Icon, która jest już dostępna w salonach Ducati.

Ciemna kolorystyka nadaje motocyklowi intrygujący wygląd. Oświetlenie LED klasy premium zwiększa bezpieczeństwo, a dwukanałowy system Bosch Cornering ABS pozwala na jeszcze większe bezpieczeństwo i radość z jazdy. Brzmi intrygująco?

Dostępny również dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2

Icon Dark napędzany jest chłodzonym powietrzem silnikiem typu L-Twin o pojemności skokowej 803 ccm i mocy 73 KM. Ducati daje możliwość fabrycznego ograniczenia mocy do 48 KM (35 kW), dzięki czemu najnowszy Scrambler staje się dostępny również dla młodszych motocyklistów z prawem jazdy kategorii A2.

Na liście wyposażenia standardowego znajdują się stalowy zbiornik z wymiennymi, aluminiowymi panelami bocznymi; lampa przednia ze światłem do jazdy dziennej LED, z wymienną osłoną aluminiową; zegary LCD ze wskaźnikami biegu i poziomu paliwa, z wymienną osłoną aluminiową; Cornering ABS; maszynowo wykańczane, aluminiowe osłony pasków; lakierowany na czarno silnik.

Siódmy w rodzinie

Liczba Scramblerów w stajni Ducati w 2019 roku wynosiła sześć. W tym roku jej szeregi zostały zasilone o kolejnego, mrocznego zawodnika – Icon Dark. I tak w gamie produktowej Ducati Scrambler znajdziemy modele: Icon Dark, Icon, Full Throttle, Cafe Racer, Desert Sled, 1100 Pro czy 1100 Pro Sport.

Icon Dark jest najtańszym modelem z rodziny Scrambler dostępnym w salonach Ducati. Z 24-miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów można go kupić już za 41 500 zł brutto.

[trending]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button