Testuj rękawice z SHIMA i wyraź swoją opinię

Rękawice to integralna część bezpiecznego stroju każdego motocyklisty. Dlatego od dziś skuterzyści mają możliwość testowania najnowszych modeli rękawic SHIMA z kolekcji na nadchodzący rok. To wygoda i komfort użytkowania rękawic stawiane są na pierwszym miejscu. Dlatego tak ważne są Wasze opinie o testowanych produktach marki SHIMA.

Firma SHIMA rozwija kolekcję rękawic – dołączając w każdym sezonie co najmniej kilka nowych modeli. Przed każdym nowym produktem stawiane są twarde kryteria – ma być trwały, bezpieczny, wygodny i… dobrze wyglądać. Oprócz wewnętrzych testów SHIMA w proces wdrażania nowych produktów chce zaangażować również użytkowników Skuterowo.com. Praktyczne opinie na temat funkcjonalności czy też komfortu użytkowania służą temu, by rękawiczki SHIMA jeszcze lepiej odzwierciedlały realne potrzeby użytkowników jednośladów. To również gwarancja tego, że oferowane przez SHIMA rękawice spełniają wymagania najbardziej wymagajacych klientów, dając im możliwość czynnego uczestnictwa w kreowaniu nowych produktów.

Firma SHIMA chce udostępnić do testów nowoprojektowane modele rękawic na sezon 2011. Dlatego wszyscy chętni mają okazję zapisać się poprzez stronę internetową do zupełnie darmowego testowania najnowszych modeli rękawic. Po testach rękawice przejdą na własność testujących.

Warunkiem uczestnictwa w programie testowym jest zapisanie się poprzez formularz na stronie oraz przekazanie swojej opinii na temat otrzymanego produktu po określonym czasie użytkowania rękawic.

Liczba par rękawic do testów jest ograniczona. Pierwszeństwo w programie TestFly2010 mają członkowie FlyClub Shima.
Więcej informacji na temat testów oraz rękawic SHIMA na stronie klubu marki SHIMA www.flyclub.shima.pl oraz na stronie producenta www.shima.pl

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Czytaj dalej

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

21 opinii

 1. Dziękiza info Leszek – zapisałem się idziś dostałem info ze zostałem wytypowany do testowania rękawic – DZIĘKI WIELKIE 😀

 2. Ja też dziś dostałem potwierdzenie do testowania,kto jeszcze się zakwalifikował? Ciekawe jakie rękawiczki wyślą 🙂

 3. Kod z etykiety podaje sie jak chcesz wstapic do klubu Shima – kupujesz jakiś produkt i na etykiecie z cena jest kod. Nie trzeba byc członkiem klubu by dostac rękawice – ja nie jestem a dostałem – zostaw to pole puste

 4. Farciarze!

  „Ze względu na duża ilość zgłoszeń i ograniczoną ilość testowych prototypów rękawic, z przykrością informuję, że nie został Pan zakwalifikowany do udziału w testowaniu nowych modeli rękawic marki SHIMA.”

 5. Pani Justyna mnie także poinformowała, że się zakwalifikowałem. A jakie rozmiary podaliście? Ja podałem L-kę, ale to przez pomyłkę, bo sprawdzałem rozmiary na allegro… przy rękawicach damskich :D. Ale w teorii mieszczę się między 20-22cm, więc niby rzeczywiście mam „męskie” L.

 6. Jeśli nie sprawiło by to komuś problemu to może ktoś wrzucić zdjęcie tych rękawic? Gratuluję zakwalifikowania się.

 7. No nie jest to problem, ale otwarte przedstawienie zdjęć może być nie po drodze Shimie (choć nigdzie nie zastrzeżono, że nie można publikować zdjęć rękawic AD 2011). Imo najlepiej byłoby założyć prywatny temat (na hasło, dla określonej grupy użytkowników) albo skorzystać z korespondencji prywatnej do pokazania co kto dostał.

 8. No chyba, że w Co słychać każdy wrzuci link ;). Tam raczej nie powinny dostać się boty i osoby niezainteresowane.

 9. OK – rozumiem.Chciałem tylko zobaczyć jak wyglądają.Ale i tak wielkie dzięki za chęć.Nie zawracajmy sobie tym głowy.

 10. Ja dziś dostałem takie:

  [URL=http://img5.imageshack.us/i/20100803151105.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2407/20100803151105.th.jpg[/IMG][/URL]

  [URL=http://img832.imageshack.us/i/20100803151119.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/6489/20100803151119.th.jpg[/IMG][/URL]

 11. Mi przysłli taka wiadomosć
  Witam serdecznie,

  Dziękuję za zgłoszenie i zarazem przepraszam za późną odpowiedź – sezon urlopowy jest pod tym względem nieco uciążliwy. 🙂 W chwili obecnej czekamy na nowe odszycia z fabryki, ponieważ dotychczasowe próbne modele zostały rozdysponowane. W związku z tym pozwalam sobie dopisać to zgłoszenie na listę oczekujących, jak tylko będę miała możliwość to prześlę dalsze informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button