Aktualnie czytasz:
Wjedź skuterem do Klubu Platinium
3

W czwartek w Warszawie nietypowe rozpoczęcie sezonu organizowane przez UzywaneSkutery.com i Klub Platinium. Przyjedź, zaparkuj swoje cacko przed lokalem, wejdź za darmo i baw się do rana w gronie maniaków dwóch kółek.

Klubowych brzmień zapewni DJ Macu, czołowa gwiazda wytwórni Wielkie Joł, autor popularnej audycji w jednej ze stacji radiowych. Ostatnio coraz bardziej popularny nie tylko w Polsce, ale także w Hiszpanii. Muzyka jaką serwuje Macu to energetyczna porcja remiksów, mashup’ów i nowych, ekskluzywnych wersji znanych i lubianych kawałków.

Wspierać go będzie równie utalentowany JabbaDrummer, czyli Rafał Klimczuk. Perkusista grający obecnie z zespołem Goya. Czemu warto wpaść w czwartek wieczorem do Platinium? Bo tym sposobem spotkasz się z wieloma maniakami nie tylko skuterów, będziesz mógł podziwiać maszyny innych gości, posłuchać dobrej muzyki i liczyć na wiele prezentów od organizatorów i patronów.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Rozpoczęcie sezonu w Platinium Club.

Czwartek, 14.04.2011, godz. 21:00.
Klub Platinium, ul. Fredry 6, Warszawa.
Wstęp Wolny.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Fot.: Skuterowo.com/SXC
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%