Aktualnie czytasz:
Wjedź skuterem do Klubu Platinium
3

W czwartek w Warszawie nietypowe rozpoczęcie sezonu organizowane przez UzywaneSkutery.com i Klub Platinium. Przyjedź, zaparkuj swoje cacko przed lokalem, wejdź za darmo i baw się do rana w gronie maniaków dwóch kółek.

Klubowych brzmień zapewni DJ Macu, czołowa gwiazda wytwórni Wielkie Joł, autor popularnej audycji w jednej ze stacji radiowych. Ostatnio coraz bardziej popularny nie tylko w Polsce, ale także w Hiszpanii. Muzyka jaką serwuje Macu to energetyczna porcja remiksów, mashup’ów i nowych, ekskluzywnych wersji znanych i lubianych kawałków.

Wspierać go będzie równie utalentowany JabbaDrummer, czyli Rafał Klimczuk. Perkusista grający obecnie z zespołem Goya. Czemu warto wpaść w czwartek wieczorem do Platinium? Bo tym sposobem spotkasz się z wieloma maniakami nie tylko skuterów, będziesz mógł podziwiać maszyny innych gości, posłuchać dobrej muzyki i liczyć na wiele prezentów od organizatorów i patronów.

Rozpoczęcie sezonu w Platinium Club.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Czwartek, 14.04.2011, godz. 21:00.
Klub Platinium, ul. Fredry 6, Warszawa.
Wstęp Wolny.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Fot.: Skuterowo.com/SXC
Jaka jest Twoja reakcja?
0%
100%
0%