Suzuki KATANA 2019. Powrót do przeszłości na Warsaw Motorcycle Show

Największą premierą na stoisku Suzuki podczas Warsaw Motorcycle Show 2019 była bez wątpienia długo wyczekiwana KATANA 2019. Nowy model Suzuki to powiew świeżości w motocyklowym retro-designie. 

Suzuki z pompą zaprezentowało nową Katana podczas WMS 2019. Ten retro-bike jest jednym z pierwszych, który odnosi się wizualnie do lat ’80. Kwadratowa lampa, ciekawa owiewka z ciągnącą się przez całą długość motocykla, ostrą linią boczną. Katana to jedne z tych motocykli, który się kocha lub nienawidzi. I o to chodziło! Emocje wśród oglądających były ogromne.

Katana stylistycznie nawiązuje do lat ’80, ale technologicznie to bardzo współczesny motocykl. Rzędowa czterocylindrówka o pojemności blisko 1000 ccm generuje 150 KM. To jedna z najbardziej udanych jednostek napędowych Suzuki w segmencie, znana chociażby z modelu GSX-S1000, a wcześniej z legendarnego GSX-R K5. Katana posiada trzy zmienne tryby jazdy, kontrolę trakcji, sprzęgło antyhoppingowe, asystenta startu, ABS, radialnie mocowane zaciski hamulcowe Brembo i zawieszenie KYB. W oświetleniu kryją się diody LED, ale oczywiście kluczem jest ciekawy design.

Katanę można oglądać u wybranych dealerów marki Suzuki, których lista do znalezienia TUTAJ

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button