Aktualnie czytasz:
Suzuki KATANA 2019. Powrót do przeszłości na Warsaw Motorcycle Show
0

Największą premierą na stoisku Suzuki podczas Warsaw Motorcycle Show 2019 była bez wątpienia długo wyczekiwana KATANA 2019. Nowy model Suzuki to powiew świeżości w motocyklowym retro-designie. 

Suzuki z pompą zaprezentowało nową Katana podczas WMS 2019. Ten retro-bike jest jednym z pierwszych, który odnosi się wizualnie do lat ’80. Kwadratowa lampa, ciekawa owiewka z ciągnącą się przez całą długość motocykla, ostrą linią boczną. Katana to jedne z tych motocykli, który się kocha lub nienawidzi. I o to chodziło! Emocje wśród oglądających były ogromne.

Katana stylistycznie nawiązuje do lat ’80, ale technologicznie to bardzo współczesny motocykl. Rzędowa czterocylindrówka o pojemności blisko 1000 ccm generuje 150 KM. To jedna z najbardziej udanych jednostek napędowych Suzuki w segmencie, znana chociażby z modelu GSX-S1000, a wcześniej z legendarnego GSX-R K5. Katana posiada trzy zmienne tryby jazdy, kontrolę trakcji, sprzęgło antyhoppingowe, asystenta startu, ABS, radialnie mocowane zaciski hamulcowe Brembo i zawieszenie KYB. W oświetleniu kryją się diody LED, ale oczywiście kluczem jest ciekawy design.

Katanę można oglądać u wybranych dealerów marki Suzuki, których lista do znalezienia TUTAJ

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%