125 ccm
Aktualnie czytasz:
Nowości Junak 2019: RX One 125, RSX 125, 711 Maxi oraz elektryczny e-ONE
0

Podczas targów Warsaw Motorcycle Show 2019 Junak zaprezentował nowe modele w ofercie na nadchodzący sezon. Wśród nich maxi skuter o pojemności 125 ccm, motocykl turystyczny i pierwszy elektryczny skuter Junaka.

Junak na WMS 2019. Nowości 

Zaczniemy od najciekawszej nowości w ofercie Junaka, czyli maxi-skutera 711 Maxi. Co w nim takiego ciekawego? To pierwszy maxi-skuter Junaka tej pojemności, czyli popularnego segmentu 125 ccm. 711 wizualnie zbliżony jest do topowych modeli japońskich, z ładną, LED-ową lampą z przodu i wyraźnie większymi gabarytami. Pod kanapą zmieszczą się dwa kaski, a kierowca znajdzie sporo miejsca na nogi. Oczywiście 711 spełnia normy emisji spalin Euro 4, wyposażony jest w czterosuwową jednostkę napędową z wtryskiem paliwa. Maxi posiada także zintegrowany układ hamulcowy CBS i analogowo-cyfrowe zegary. 

Krok dalej na stoisku Junaka stała kolejna nowość – RX One. To pełnoprawny motocykl turystyczny mimo niedużej pojemności. Idealny dla posiadaczy prawa jazdy B. Duże koła, duży skok zawieszenia, wysoka owiewka i pełne orurowanie się w standardzie. Tak samo jak LED-owe oświetlenie i gniazdo USB. RX One 125 posiada CBS dla poprawy bezpieczeństwa na śliskiej nawierzchni. Sercem motocykla jest sprawdzona jednostka generująca 10.34 KM.

 
Czytaj
REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł

Junak 2019 w mieście. RSX 125 i elektryczny e-ONE

Popularny segment miejski reprezentował RSX. To także 125-ka, dobrze wyposażona i kosztująca poniżej 9000 zł. RSX 125 stanowi kontynuację serii RS – motocykli o sportowym charakterze, przeznaczonych dla posiadaczy prawa jazdy B. Manualna skrzynia biegów, silnik o mocy 10.6 KM, podwójny układ wydechowy. 

Na sam koniec elektryczny skuter e-ONE. Pierwszy w gamie, ale możliwe, że nie ostatni. Zasięg? Do 100 km na jednym ładowaniu. Silnik to jednostka Boscha o mocy 1200 W. Prędkość maksymalna ograniczona jest do 45 km/h, a sam e-ONE można zarejestrować jako motorower. e-ONE pozwala na połączenie smartfona przez Bluetooth, posiada także LED-owe oświetlenie. 

 
Czytaj
REKLAMA

SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 36 zł

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Ceny i specyfikacje techniczne do znalezienia do na stronie Junak Polska. 

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
100%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%