BMW C 400 GT 2019. Niespodziewana nowość

Podczas targów Warsaw Motorcycle Show 2019 w Nadarzynie BMW Polska zaprezentowało nowość segmentu maxi-skuterów – C 400 GT. Co ciekawego skrywa nowe BMW?

„GT” w BMW to modele bardziej prestiżowe, komfortowe i lepiej wyposażone. Tak samo oznaczone są większe skutery z rodziny C 650. Nowe C 400 GT mocno różni się od testowanego przez nas C 400 X. Już na pierwszy rzut oka widzimy sporo zmian.

C 400 GT 2019 – jak seria 7

Duża przednia owiewka z nowymi reflektorami LED. Cała lampa przypomina najnowsze trendy marki, z zastępującymi okrągłe, trapezowatymi „ringami” LED do jazdy dziennej. Na żywo wygląda to naprawdę nieźle. LED-owa jest także tylna lampa. 

Zresztą, elektronika to myśl przewodnia w GT. Opcjonalnie skuter wyposażyć możemy w duży wyświetlacz TFT znany chociażby z rodziny R. Staje się on centrum dowodzenia, pozwalając połączyć telefon czy interkom. BMW Motorrad Connectivity to także możliwość zarządzania pojazdem z kolejnych stron menu. Informacje o interwałach serwisowych, zmienne tryby jazdy i wiele więcej. W skuterze, określanym jako klasa średnia, to unikalne rozwiązanie. 

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

W standardzie bezkluczykowy dostęp, także do schowków i schowka pod kanapą. Ten ostatni posiada autorską funkcje powalającą na powiększenie powierzchni podczas postoju. Wystarczy pociągnąć jedną dźwignię i bez problemu zmieścimy kask integralny.

Skutery BMW 2019

BMW w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz pojazdów określanych wspólnym mianownikiem – Urban Mobility. Od C 400 X, przez C 400 GT, aż po elektryczny C Evolution. C 400 GT plasuje się w środku jeśli chodzi o cenę, która plasuje się w okolicach 40 000 zł. 

[trending]

 

Czytaj dalej

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button