BMW C 400 GT 2019. Niespodziewana nowość

Podczas targów Warsaw Motorcycle Show 2019 w Nadarzynie BMW Polska zaprezentowało nowość segmentu maxi-skuterów - C 400 GT. Co ciekawego skrywa nowe BMW?

„GT” w BMW to modele bardziej prestiżowe, komfortowe i lepiej wyposażone. Tak samo oznaczone są większe skutery z rodziny C 650. Nowe C 400 GT mocno różni się od testowanego przez nas C 400 X. Już na pierwszy rzut oka widzimy sporo zmian.

C 400 GT 2019 - jak seria 7

Duża przednia owiewka z nowymi reflektorami LED. Cała lampa przypomina najnowsze trendy marki, z zastępującymi okrągłe, trapezowatymi „ringami” LED do jazdy dziennej. Na żywo wygląda to naprawdę nieźle. LED-owa jest także tylna lampa. 

Zresztą, elektronika to myśl przewodnia w GT. Opcjonalnie skuter wyposażyć możemy w duży wyświetlacz TFT znany chociażby z rodziny R. Staje się on centrum dowodzenia, pozwalając połączyć telefon czy interkom. BMW Motorrad Connectivity to także możliwość zarządzania pojazdem z kolejnych stron menu. Informacje o interwałach serwisowych, zmienne tryby jazdy i wiele więcej. W skuterze, określanym jako klasa średnia, to unikalne rozwiązanie. 

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

W standardzie bezkluczykowy dostęp, także do schowków i schowka pod kanapą. Ten ostatni posiada autorską funkcje powalającą na powiększenie powierzchni podczas postoju. Wystarczy pociągnąć jedną dźwignię i bez problemu zmieścimy kask integralny.

Skutery BMW 2019

BMW w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz pojazdów określanych wspólnym mianownikiem - Urban Mobility. Od C 400 X, przez C 400 GT, aż po elektryczny C Evolution. C 400 GT plasuje się w środku jeśli chodzi o cenę, która plasuje się w okolicach 40 000 zł. 

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button