Skuterowo.com radzi w miesięczniku Świat Motocykli

O bezpieczeństwie podczas pokonywania zimowych kilometrów mówiliśmy już sporo w Skuterowo.com. Teraz również za sprawą lutowego wydania Świata Motocykli możemy podpowiadać w jaki sposób nauczyć się panować nad swoim jednośladem w trudnych warunkach, nie tylko zimą.
W najnowszym wydaniu, najpopularniejszego czasopisma o jednośladach znajdziecie publikację poświęconą zimowym manewrom Skuterowo.com, dzięki którym będziemy mogli wyćwiczyć swoje odruchy bezwarunkowe, które to bardzo często są w stanie wybronić nas z niebezpiecznych zdarzeń drogowych.

Więcej w lutowym wydaniu Świata Motocykli.

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

7 opinii

  1. Mimo iż gazetki nie czytam, to ten numer pewnie nabędę :D Widzę że ładnie idzie do przodu “nasz” portal skuterowo.com :D

  2. Osobiście już nigdy ich nie zakupię.
    Nie popieram tych Panów.
    Wielcy sami dla siebie.
    Lecz biznes jest biznes dla Skuterowo.com i to popieram.

  3. ŚM czytam od samego początku i uważam go za najlepsze i uniwersalne pismo motocyklowe. Szkoda tylko że mało miejsca poświęcają testom skuterów Keeway a najwięcej Kymco…mnie interesuje szczegółowy test Keewaya Outlook 125, który wydaje się być ciekawszym od konkurencji. Co do techniki jazdy, każdy nabywa umiejętności podczas nawijania kilometrów ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button