Test Ferro 803: Przygotowania

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Mimo deszczu, mimo śniegu redakcja Skuterowo.com testuje kolejne skutery, bo to właśnie jest najwyższa chwila na podjęcie decyzji o ewentualnym nowym zakupie na sezon 2011. Tym razem trafił do nas miejski sportowiec. Wygląda bardzo agresywnie i tak samo jeździ. Za kilka dni, po osiągnięciu przebiegu 2 000 kilometrów podsumowanie naszego testu długodystansowego. W roli głównej Ferro 803.

Inne publikacje na ten temat:

11 opinii

  1. HugoBoss, no właśnie to jest głupie bo jak jeden chiński producent wymyśli Sobie skuter i rozpocznie jego produkcję to drugi producent chiński musi to zgapić. Tu mamy porównanie: Ferro skopiowało ten skuter od Zipp’a, różnią się one tylko malowaniami.

  2. @Vin, nikt nie zgapił bo to jest dokładnie ten sam skuter. Nieco inne materiały wykończeniowe i design świateł. Jednak nigdy nie robiliśmy tej konstrukcji testu długodystansowego i to w takich warunkach.
    @adrian571 – widzę, że znasz się na rzeczy:) Niestety efekt nie jest taki, jaki oczekiwałem. Jeszcze nie został on do końca wyważony, a wiatr bardzo temu przeszkadzał. No i jeszcze ciemno…

  3. Teraz tak skojarzyłem że to Ferro było opisywane w grudniowym świecie motocykli,dokładnie ten egzemplarz 🙂 Chyba tak przechodzi z redakcji do redakcji:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button