Skuterowo.com najaktywniejsze

Ponad 700 000 wizyt, półtora tysiąca zarejestrowanych użytkowników, 200 publikacji, 16 000 wypowiedzi. Od uruchomienia platformy 1 marca tego roku Skuterowo.com stało się pierwszym polskim serwisem o tematyce stricte skuterowej*. Rynkowy sukces bez wątpienia jest w zdecydowanej części zawdzięczany użytkownikom serwisu. Dziękujemy.

To również dobry moment na zakończenie etapu testu działania platformy społecznościowej. Sygnowane do niedawna Skuterowo.com znakiem Beta przechodzi we właściwą fazę eksploatacji.

Skuterowo.com jest również najaktywniejszą społecznością wśród serwisów branżowych. To dobry moment na podkreślenie tego faktu w nowej, ogólnopolskiej kampanii.

Posłuchaj Spotu Skuterowo.com

[display_podcast]

*Dane za 07-09.2010. Ilość odsłon unikalnych/Wg analiz SDPS Polska/Alexa na zlecenie Skuterowo.com
REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Inne publikacje na ten temat:

6 opinii

  1. Kwestia prowadzącego po prostu – jeszcze się stara i mam nadzieje, że będzie starał się dalej 😉
    Poza tym trochę inna atmosfera, niż gdzie indziej na zbliżonych tematycznie stronach, z userami wymiania poglądy się jakoś tak „normalniej” – mi tam w każdym bądź razie skuterowo bardziej odpowiada, niż inne strony o podobnej tematyce, mówiąc krótko – pasuje mi.
    Byle tak dalej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button