Aktualnie czytasz:
Skuterowo.com przyśpiesza!
1
 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Dziś, przez niemal dwie doby pracowaliśmy nad przyśpieszeniem działania serwisu Skuterowo.com. Rezultaty można odczuć już teraz.
To pierwszy sezon ze Skuterowo.com. Dziennie odwiedza nas coraz więcej użytkowników. Zwiększa się również liczba tych, którzy chcą się z nami związać na dłużej. Już na tym etapie postanowiliśmy dostosować nasze zaplecze techniczne do wzmożonej aktywności sympatyków dwóch kółek, kiedy to tylko rozpocznie się prawdziwy sezon. Platforma działa teraz o wiele szybciej i wydajniej. Wszystko dla wygody społeczności.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • Zdjęcie profilowe przemco
    9 marca 2010 at 23:47

    Gratuluje, faktycznie działa teraz lepiej. widze, ze przygotowania do sezonu ida na skuterowo pełną parą!