Aktualnie czytasz:
Skuterowo.com przyśpiesza!
1
 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Dziś, przez niemal dwie doby pracowaliśmy nad przyśpieszeniem działania serwisu Skuterowo.com. Rezultaty można odczuć już teraz.
To pierwszy sezon ze Skuterowo.com. Dziennie odwiedza nas coraz więcej użytkowników. Zwiększa się również liczba tych, którzy chcą się z nami związać na dłużej. Już na tym etapie postanowiliśmy dostosować nasze zaplecze techniczne do wzmożonej aktywności sympatyków dwóch kółek, kiedy to tylko rozpocznie się prawdziwy sezon. Platforma działa teraz o wiele szybciej i wydajniej. Wszystko dla wygody społeczności.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • Zdjęcie profilowe przemco
    9 marca 2010 at 23:47

    Gratuluje, faktycznie działa teraz lepiej. widze, ze przygotowania do sezonu ida na skuterowo pełną parą!