Wymyśl hasło, zdobądź akcesoria i gadżety

Wymyśl hasło reklamowe dla Skuterowo.com. Najlepsze nagrodzimy motokocem, motomufkami i gadżetami sygnowanymi Skuterowo.com.

Skuterowo.com nowy sezon chce rozpocząć wraz z nowym linerem (hasłem), które najlepiej odda charakter i rolę tego miejsca. Poczuj się jak copywriter agencji reklamowej i stwórz niezwykłe, unikalne połączenie liter oraz słów.
Nowy liner Skuterowo.com. Jaki powinien być?

  • Musi kilkunastoma literami jak najlepiej oddawać rolę i charakter serwisu Skuterowo.com.
  • Pamiętaj, im krótsze hasło, tym lepsze, łatwiejsze do przyswojenia.
  • Liner Skuterowo.com musi być unikalny i niebanalny.
  • Wykreśl ze swoich pomysłów słowa: Najlepszy, największy.

Masz czas na przemyślenia. Termin przesyłania propozycji mija 30 listopada 2010.

Nagrody w zabawie:

Mufki Tucano Urbano, Uniwersalny motokoc Parannanza, Ramki do tablic rejestracyjnych, stickery oraz najklejki Ja w Korkach nie Stoję.
Mufki Tucano Urbano, Uniwersalny motokoc Parannanza, ramki do tablic rejestracyjnych Skuterowo.com, stickery oraz naklejki Ja w Korkach nie Stoję.

Fundatorem nagród jest Motokoce.pl. Wyłączny importer zimowych akcesoriów: motokoców i motomufek.

Weź udział w zabawie, uzupełnij poniższy formularz.

[contact-form 5 “Hasło Reklamowe Skuterowo.com”]

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Wyniki będą dostępnie 03.12.2010.

Inne publikacje na ten temat:

Zobacz wybrane propozycje przesłane do Skuterowo.com:

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

1. Skuterowo.com wyciąga skuterom pomocną dłoń.
2. Nie bądź indywidualistą, dołącz do naszej braci! Skuterowo.com – jednoczy wszystkich…
3. Skuterowo com dla twojego skutera najlepszy dom !
4. FUTERKO – może nie ma nic wspólnego ze skuterami ale jest tak samo fajne jak Skuterowo.com!
5. Skuterowo.com – i jedziesz dalej!
6. Skuterowo.com – z pasji do skuterów

Uważasz, że Twoje hasło może być lepsze? Wypełnij formularz i zgarnij ekstra nagrody.

Regulamin.

1. Fundatorem nagród głównych jest Motokoce.pl.
2. Organizatorem zabawy jest Skuterowo.com c/o SDPS OnAir! Sender.
3. Nagrody w zabawie: Motomufki Tucano Urbano, Motokoc uniwersalny Parannanza, ramki do tablic rejestracyjnych sygnowane logo Skuterowo.com, wycinane stickery, naklejki Ja w Korkach nie Stoję.
4. Zwycięzcą zostanie twórca najlepszego hasła reklamowego Skuterowo.com. Otrzyma on Motomufki Tucano Urbano, Motokoc uniwersalny Parannanza oraz pakiet gadżetów Skuterowo.com.  Skuterowo.com zastrzega sobie prawo do wręczenia dodatkowych wyróżnień w formie gadżetów Skuterowo.com dla pozostałych, wybranych uczestników zabawy. Skuterowo.com zastrzega sobie prawo do nierozstrzygania zabawy ze względu na brak wartościowych propozycji Użytkowników.
5. Najlepszą propozycję hasła wyłoni komisja funkcjonująca po stronie Organizatora i Fundatora. O wygranej Organizator powiadomi uczestnika poprzez e-mail lub telefonicznie.
6. Podanie nieprawdziwych/błędnych danych skutkuje anulowaniem wygranej.
7. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 7 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.
5. Uczestnik zabawy udziela Skuterowo.com nieograniczonej czasowo i terytorialnie licencji na użytkowanie jego kreacji w postaci hasła reklamowego. Uczestnik zrzeka się na rzecz Skuterowo.com praw majątkowych do stworzonego linera. Jednocześnie Uczestnik deklaruje, że jego propozycja hasła reklamowego Skuterowo.com jest unikatowa i nie łamie postanowień Ustawy o Prawach Autorskich i Pokrewnych.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com i Motokoce.pl
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin oraz osoby najbliższe.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Fot.: Skuterowo.com/Fotolia LLC/Motokoce.pl

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

15 opinii

  1. Przepraszam za Offtopic . Leszku dlaczego nie ma cie juz na Allegro z nalepkami ? Moze i ramki moglbys wstawic ?

    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button