Setki motocyklistów na ulicach Waszyngtonu: Parada "Rolling Thunder" odbyła się pomimo braku zezwolenia. Wszystko by upamiętnić bohaterów wojennych. Nie obyło się niestety bez drogowego incydentu

Waszyngton, Stany Zjednoczone. Mimo braku odpowiedniego zezwolenia, setki motocyklistów przejechały ulicami Waszyngtonu w niedzielę (25 maja), w ramach corocznej parady "Rolling Thunder".

Zakaz organizowania wydarzeń publicznych jest wciąz obowiązujący na teren USA. Pierwotnie doroczny rajd "Rolling Thunder" miał zostać odwołany ze względu na panującą pandemię koronawirusa. Przejazd motocyklistów odbywa się od 1988 r. z okazji Narodowego Dnia Pamięci (Memorial Day). Święto upamiętnia żołnierzy, którzy polegli, bądź zaginęli w boju oraz weteranów i jeńców wojennych.

Motocykliści, pomimo zakazu, oddolnie zorganizowali się by mimo wsyztsko nie pominąć ważnego dla wielu Amerykanów wydarzenia. Niestety nie obyło się bez drogowego incydentu, w którym ucierpiał motocyklista i osoba postronna.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

[trending]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button