Romet RXL: Poznaj z bliska

Romet RXL posiada dwa rodzaje silnika - dwusuwowy oraz czterosuwowy. Jednostki legitymują się pojemnością 50 cm3. Obie są chłodzone powietrzem.

To co wyróżnia RXL spośród innych pięćdziesiątek to bardzo duże gabaryty, przez co można go pomylić ze skuterem o większej pojemności. Dzięki nowoczesnej kolorystyce opartej na trendach europejskich oraz bogatym wyposażeniu takim, jak aluminiowe obręcze czy sportowy tłumik model ten staję się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Swego rodzaju jest to skuter rodzinny, na którym możemy wybrać się za miasto np. na weekendową eskapadę. Jeżeli rodzinny to musi być bezpieczny. Romet w tej dziedzinie wysilił się bardziej. Głównymi atutami, które czuwają nad bezpieczeństwem są szerokie koła, zawieszenie tylne, wygodne i duże siedzenie na którym możemy komfortowo podróżować z pasażerem.

W przypadku tego modelu Rometa seria 2T i 4T różni się od siebie nie tylko osiągami czy charakterystyką pracy silnika. W 2T została zmieniona stylistyka nadwozia, dodano podwójny, przedni reflektor, zmieniono wielkość przedniego koła z 12 na 13 cali, zmniejszono masę pojazdu oraz zastosowano przedni i tylny hamulec tarczowy.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Jeżeli szukasz wygodnego, bezpiecznego skutera o interesującym wyglądzie to Romet RXL może się okazać dobrym wyborem. Cena: 3100 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button