Aktualnie czytasz:
Romet RXL: Poznaj z bliska
2

Romet RXL posiada dwa rodzaje silnika – dwusuwowy oraz czterosuwowy. Jednostki legitymują się pojemnością 50 cm3. Obie są chłodzone powietrzem.

To co wyróżnia RXL spośród innych pięćdziesiątek to bardzo duże gabaryty, przez co można go pomylić ze skuterem o większej pojemności. Dzięki nowoczesnej kolorystyce opartej na trendach europejskich oraz bogatym wyposażeniu takim, jak aluminiowe obręcze czy sportowy tłumik model ten staję się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Swego rodzaju jest to skuter rodzinny, na którym możemy wybrać się za miasto np. na weekendową eskapadę. Jeżeli rodzinny to musi być bezpieczny. Romet w tej dziedzinie wysilił się bardziej. Głównymi atutami, które czuwają nad bezpieczeństwem są szerokie koła, zawieszenie tylne, wygodne i duże siedzenie na którym możemy komfortowo podróżować z pasażerem.

W przypadku tego modelu Rometa seria 2T i 4T różni się od siebie nie tylko osiągami czy charakterystyką pracy silnika. W 2T została zmieniona stylistyka nadwozia, dodano podwójny, przedni reflektor, zmieniono wielkość przedniego koła z 12 na 13 cali, zmniejszono masę pojazdu oraz zastosowano przedni i tylny hamulec tarczowy.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jeżeli szukasz wygodnego, bezpiecznego skutera o interesującym wyglądzie to Romet RXL może się okazać dobrym wyborem. Cena: 3100 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
67%
11%
0%