BMW Motorrad
Aktualnie czytasz:
Nowy motocykl BMW R 18 w Polsce. Przedpremierowy pokaz już od jutra w Warszawie
0

BMW R 18, czyli całkowicie odjechany motocykl, który jeszcze niedawno był wzbudzającym zachwyt pojazdem koncepcyjnym, po raz pierwszy zawita do Polski. Maszyna miała zostać jedną z głównych atrakcji przesuniętych na czerwiec targów Warsaw Motorcycle Show 2020. Nic jednak straconego. BMW Motorrad Polska zaprasza na przedpremierowy pokaz w warszawskim Koneserze.

Urlop zaklepany, hotel zarezerwowany, a targi WMS 2020 się nie odbędą? Zamiast stać się kolejną ofiarą paniki związanej z koronawirusem, spędź miło weekend w stolicy, koniecznie zaglądając do Centrum Praskie Koneser, gdzie na wszystkich koneserów motocyklowych rarytasów czekać będą dwie przedprodukcyjne sztuki wyjątkowego modelu motocykla jakim jest BMW R 18. Maszyny uzupełni bogata oferta dedykowanych akcesoriów oraz odpowiedniego ubioru motocyklowego.

Motocykle oraz towarzyszącą im dodatkową ofertę będzie można podziwiać od piątku do niedzieli. Szczegóły pokazu czekają na Was w specjalnie na te okazję zorganizowanym wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/1055501081487318/

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%