Aktualnie czytasz:
Motocykle Energica na rok 2020 zaprezentowane na targach EICMA 2019!
0

Asortyment Energica na rok 2020 rośnie w siłę dzięki doświadczeniom wyścigowym, a wszystkie nowe modele otrzymają akumulator litowo-polimerowy o mocy 21,5 kWh. To jest prawdziwa rewolucja, która zwiększa zasięg motocykli nawet do 400km.

Energica Motor Company to wiodący producent motocykli elektrycznych o najwyższych parametrach oraz jedyny dostawca motocykli do Mistrzostw Świata FIM Enel MotoE. Nowy akumulator dla modeli 2020 ma pojemność 21,5 kWh i jest prawdziwym przełomem jeżeli chodzi o rynek motocykli elektrycznych: „Jest to akumulator o największej pojemności i mocy, jaki kiedykolwiek zainstalowano w seryjnym motocyklu elektrycznym”, mówi dyrektor techniczny Energica Giampiero Testoni ”. 

Nowy akumulator dostępny będzie we wszystkich modelach 2020, a dla motocykli Ego i EsseEsse9 wciąż jako tańsza opcja dostępne będą wersje z akumulatorami o pojemności 13,4 kWh.

Dzięki nowej jednostce napędowej motocykle elektryczne wyprodukowane w Modenie uzyskują lepszy moment obrotowy – od 200 Nm do 215 Nm w zależności od modelu. Co więcej, modele na rok 2020 są o 5% lżejsze i mają o 60% większy zasięg. 

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Zasięgi motocykli Energica z nowym akumulatorem na rok 2020 (testy zasięgu zostały przeprowadzane w rzeczywistych warunkach na rzeczywistych nawierzchniach).

  • Miasto: 400 km (249 mil)
  • Cykl mieszany: 230 km (143 mil)
  • Trasa: 180 km (112 mil)

Modele na rok 2020 można już zamawiać w salonie importera, produkcja przewidziana jest na styczeń a czas realizacji zamówienia to około 2 tygodnie. Ceny zaczynają się od 89 tyś złotych w zależności od modelu i konfiguracji. Importer dysponuje również egzemplarzem testowym. Więcej informacji: www.energicamotor.pl 

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Elektryczne motocykle Energica 2020: Zdjęcia

 

 

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%