Egzamin na prawo jazdy: Motocyklista zdał dostając nowe życie. Szokujące wymuszenie

Materiał został zarejestrowany przez pojazd WORD w Legnicy, podążający za egzaminowanym motocyklistą. W trakcie miejskiego przejazdu dochodzi do zaskakującego wymuszenia pierwszeństwa na skrzyżowaniu. Kandydat na kierowcę zdał.

Nie tylko otrzymał wynik pozytywny egzaminu, ale także drugie życie. Jak zapewnia policja udało się ustalić wizerunek kierowcy samochodu dostawczego, wiadomo też z jakiej firmy pochodzi prowadzone przez niego auto. Mężczyzna może stracić prawo jazdy za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Inne publikacje na ten temat:

9 opinii

  1. Mam nadzieję, że to go nie zniechęci do jazdy na moto 🙂
    Ale, że tak powiem, dostał namiastkę tego z czym systematycznie będzie się spotykał na naszych drogach.

  2. Nie do końca bo ogródek mi został do podkoszenia reszta na bieżąco i udało mi się nawieźć drzewka owocowe pyszną zdrową składającą się tylko z naturalnych składników saletrą xD

  3. Kolega po prostu nadaje się na motocyklistę – wyraźnie zwalnia przed skrzyżowaniem mimo że miał pierwszeństwo i myślę, że to (prócz refleksu) go uratowało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button