Aktualnie czytasz:
4 najdziwniejsze wypadki motocyklowe #59 Social Jednoślad.pl
0

O kolizję nie trudno. W dzisiejszym zestawieniu na szczęści nikt nie zginął. Jednak to wideo może być lekcją dla wielu, którzy czasem uważają, że są nieśmiertelni i mogą polegać na swoich umiejętnościach.

Pierwszy przykład dobitnie pokazuje, że trzeba myśleć za innych. Motocykl niezwykle łatwo może wpaść w martwe pole ciężarówki, albo busa, który nie ma lusterka wstecznego. Dla kierującego taki pojazd jesteśmy niewidoczni zwłaszcza jeśli ustawimy się zbyt blisko środka tylnego zderzaka. Pamiętaj o tym.

Kolejne wideo, które mnie zaskoczyło to wypadek amerykańskiego ridera, który nie zdążył zareagować na skręcający w prawo samochód i uderzył jego przyczepę. Mimo ogromnych prędkości oraz długiego lotu motocykliście praktycznie nic się nie stało. Złamał jedynie rękę i nogę.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Mniej wesoło było na wideo z Suzuki Hayabusa. Kierowca nie wyrobił na winklu, wpadł w krzaki, a te od razu stanęły w ogniu. Motocyklista do tego stracił świadomość i gdyby nie inni pewnie spłonąłby razem z motocyklem.

 

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
33%
Interesujące
0%
heh...
33%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
33%