Aktualnie czytasz:
4 najdziwniejsze wypadki motocyklowe #59 Social Jednoślad.pl
0

O kolizję nie trudno. W dzisiejszym zestawieniu na szczęści nikt nie zginął. Jednak to wideo może być lekcją dla wielu, którzy czasem uważają, że są nieśmiertelni i mogą polegać na swoich umiejętnościach.

Pierwszy przykład dobitnie pokazuje, że trzeba myśleć za innych. Motocykl niezwykle łatwo może wpaść w martwe pole ciężarówki, albo busa, który nie ma lusterka wstecznego. Dla kierującego taki pojazd jesteśmy niewidoczni zwłaszcza jeśli ustawimy się zbyt blisko środka tylnego zderzaka. Pamiętaj o tym.

Kolejne wideo, które mnie zaskoczyło to wypadek amerykańskiego ridera, który nie zdążył zareagować na skręcający w prawo samochód i uderzył jego przyczepę. Mimo ogromnych prędkości oraz długiego lotu motocykliście praktycznie nic się nie stało. Złamał jedynie rękę i nogę.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Mniej wesoło było na wideo z Suzuki Hayabusa. Kierowca nie wyrobił na winklu, wpadł w krzaki, a te od razu stanęły w ogniu. Motocyklista do tego stracił świadomość i gdyby nie inni pewnie spłonąłby razem z motocyklem.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
33%
Interesujące
0%
heh...
33%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
33%