Aktualnie czytasz:
Romet RR 50: Test Wideo
4
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Zobacz test wideo Rometa RR 50. Ciekawa prezentacja motoroweru będącego nowością sezonu 2012.

Czy Romet RR 50 może śmiało konkurować z innymi pięćdziesiątkami o wyglądzie ścigacza? Wreszcie czy design i sprawianie wrażenia dorosłości to na czym Wam najbardziej zależy? O tym w teście Skuterowo.com.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe Matrrrix
  2 grudnia 2012 at 19:07

  Mi osobiście przypadł do gustu gdyż musze jeszcze poczekać zanim kupie ścigacza , a ten model może delikatnie przygotować do jazdy na przwdziwym ścigaczu, bezsensu byłoby kupowanie go tylko po to żeby sie chwalić jego wygladem. Przecieżnajważniejsze są osiągi a wsilnikach 50zm3 bd one mniej więcej równe. Więc nie ma czym szpanować . mam jednak pytanie czy jeśli kupie rr 50 ,czy będe mógł potem dokupic tylko silnik 125 i go wymienić? Czy rr50 jest do tego przystosowana?

 • Zdjęcie profilowe madi
  3 grudnia 2012 at 18:05

  silnik firmy Senke – taki sam jak w romecie k125, zetka itp. Nie wsadzisz tu poziomego 139FMB. Silniki senke są jednak bardzo trwałe, powiedziałbym, że trwalsze od Lifanowskich 139FMB/.

 • Zdjęcie profilowe pixi
  3 grudnia 2012 at 21:59

  Trochę się dziwie że cały czas romet uparcie brnie w temat własnie tych jednostek napędowych jak by tak postarali się wsadzić porządną kopie am6 to i oprócz wyglądu byłyby i w miarę sensowne osiągi (jak na 50-tkę oczywiście).

 • Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
  18 grudnia 2012 at 22:29

  Tu chyba po prostu chodzi o brzmienie. AM6 nie brzmi tak dojrzale… Coś za coś.