Ducati Pangale V2: Sportowy Playboy z nienagannymi manierami wśród motocykli? [wideo]

Ducati Panigale V2, to motocykl stworzony dla tych, którym nie w smak zdrada w postaci czterocylindrowego silnika we flagowym Panigale V4, lub też w miejsce piekielnej mocy wolą więcej kontroli przekładającej się na fun z jazdy, nie tracąc przy tym wyrafinowanego włoskiego stylu supersportowego motocykla.

Sportowy, dopracowany,  bogato wyposażony i bardzo stylowy – tak w kilku słowach można opisać najnowszą odsłone klasycznego dla marki Ducati modelu sportowego z dwucylindrowym silnikiem. Panigale V2 zyskał m.in. świetny, chwytający spojrzenia design oraz wyrafinowaną elektronikę bazującą na 6-osiowej platformie IMU. Mnogość dostępnych ustawień potrafi przyprawić o zawrót głowy. Dwucylindrowy silnik V2 o pojemności 950 cm3 generuje 155 KM, nad którymi pomagają sprawować kontrole rozbudowane systemy.

Ten motocykl sprawdzi się wyśmienicie zarówno na torze, jak i na miejskich bulwarach, gdzie mało kto będzie mógł przejść obok obojętnie.

Panigale V2 kosztuje 85 tysięcy złotych. Niemało, ale bolidy już tak mają, że tanie nigdy nie bywają. W zamian dostajemy szybką a zarazem całkiem ucywilizowaną krwistą czerwień, na pędzaną przez rasowe, sportowe V2 z Bolonii. W cenie dostajemy także przynajmniej +20 punktów do wszystkiego.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button