Pilne: Koronawirus w WORD Warszawa. Wszystkie egzaminy na prawo jazdy odwołane - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

Pilne: Koronawirus w WORD Warszawa. Wszystkie egzaminy na prawo jazdy odwołane

Istnieje podejrzenie, że w egzaminach na prawo jazdy brała udział osoba zarażona koronawirusem. W związku z sytuacją, egzamina w dniach 3-6 lipca zostały odwołane, a na stronie WORD-u na Radarowej możemy zobaczyć poniższy komunikat:

Ze względu na podejrzenie uczestniczenia w egzaminach osoby zarażonej Covid-19 (SARS-Cov-2), w celu zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa osób zdających oraz pracowników WORD Warszawa w dniach 3 - 6 lipca 2020 roku (tj. piątek, sobota, poniedziałek) zawiesza się realizację egzaminów oraz zapisów na egzaminy w Miejscu Egzaminowania Radarowa.

Wszystkie zaplanowane w tych dniach egzaminy zostały anulowane w systemie egzaminacyjnym. Wyznaczenie nowego terminu egzaminu, po przywróceniu procesu egzaminowania, nastąpi bez ponoszenia przez Państwa dodatkowych opłat.

O wszelkich podejmowanych działaniach władze placówki będą na bieżąco informować na stronach oraz profilu FB.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button