Aktualnie czytasz:
Polowanie na motocyklistów: 15-latek z ciężkimi obrażeniami po trafieniu na linkę
38965 3

Polowanie na motocyklistów: 15-latek z ciężkimi obrażeniami po trafieniu na linkę

autor: Michał Mikulski12 kwietnia 2018

Wczoraj pisaliśmy o prowokacji, w której YouTuber rozwieszał linki między drzewami. Niestety, wczoraj doszło też do bardzo poważnego wypadku z udziałem dwóch skuterzystów, którzy wpadli na stalową linkę rozwieszoną w poprzek polnej drogi.

11 kwietnia wieczorem w Białym Borze doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Dwóch nastolatków jadących skuterem po polnej drodze wpadło na stalową linkę rozwieszoną między słupkami. Kierujący pojazdem 15-latek został przetransportowany do szpitala, jego stan jest ciężki.

 

Droga, którą jechali skuterzyści znajdowała się na terenie prywatnym. Sprawą zajmuje się prokuratura i technicy kryminalistyki. Zatrzymano 41-letniego właściciela posesji, którego podejrzewa się o rozwieszenie stalowej linki. 

 
Czytaj
REKLAMA

Zabrakło energii do działania? Pomyśl o zmianie akumulatora

Postaw na markę akumulatorów Moretti. Przygotuj się do nowego sezonu już dzisiaj.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że linkę pomiędzy metalowymi słupkami rozwiesił właściciel drogi. Funkcjonariusze na miejscu zabezpieczyli ślady i wykonali dokumentację fotograficzną, która pomoże odtworzyć przebieg zdarzenia. Policjanci do sprawy zatrzymali 41-letniego mężczyznę, właściciela posesji. Mężczyzna jest podejrzewany o narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – czytamy na stronie podkarpackiej policji.

Sprawcy grozi do 3 lat więzienia. 

Źródło: wcj24.pl
Foto: Archiwum

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
3%
Interesujące
0%
heh...
3%
Że co?
3%
Grrrr!
0%
Smutne
6%
3 Komentarze
 • Motocyklista
  13 kwietnia 2018 at 12:29

  Powinni dopieprzyć w sądzie dziadowi przykładnie.
  Wszystko rozumiem ale tu już przegiął pałę.
  Swoją drogą to jakiś idiota skoro myślał, że jak rozwiesi na prywatnej drodze
  to uniknie oskarżenia.

 • Kiero
  23 czerwca 2018 at 07:46

  Dziadem jest ten co wjeżdża na teren prywatny i szaleje, a później wielki lament bo ktoś linkę rozwiesił !! To tak gdybym do Twojego domy wszedł z brudnymi butami, poskakał po meblach, łóżkach, stołach, porobił ślady na ścianach bez Twojego Pozwolenia – BO TAK MI SIĘ PODOBA. I co Mi wtedy zrobisz jak Mnie nie złapiesz !!

 • Paterak
  28 lipca 2018 at 09:51

  Kiero ma racje