Linki na motocyklistów w lesie. Nagrał wideo jak je rozwiesza, zajmie się nim policja

Do dziwnej sytuacji doszło w okolicach Wodzisławia Śląskiego. Osoba najprawdopodobniej podszywająca się pod lokalnego vlogera rozwieszała linki między drzewami, rzekomo polując na motocyklistów. Głupia zabawa nastolatków może skończyć się w sądzie. Sprawą zajęła się Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu.

Chronologicznie sprawa wygląda następująco: raczej anonimowy grach-vloger Tomasz Terka – cytując tuzy internetu – “gra w gry”. Ktoś, a nie da się wykluczyć, że sam Tomasz Terka, tworzy kanał na YT i nagrywa jaka rozwiesza linki na motocyklistów z okazji wiosny. Kanał odsyła do social media w/w Tomasza. Ten od sprawy odcina się, gdy sprawą zajmuje się policja.

Policjanci już zajęli się wyjaśnieniem tej sprawy. Na tą chwilę nie możemy jednak stwierdzić czy też potwierdzić czy filmik faktycznie powstał na terenie naszego powiatu ani też czy nagranie jego nie było tylko prowokacją, polegającą na rozwieszeniu linek na potrzeby nagrania filmu a następnie ich usunięcie. Jak do tej pory nie mieliśmy żadnych zgłoszeń od mieszkańców dotyczących tego, że ktoś napotkał na takie linki czy, że komuś stała się w związku z tym jakaś krzywda – mówi dla Dziennika Zachodniego kom. Marta Pydych z wodzisławskiej policji.

Osobie, która rozwieszała linki między drzewami grodzi do 3 lat więzienia na podstawie artykułu 166 Kodeksu Karnego. Będziemy monitorować sprawę, a w międzyczasie zerknijcie na komentarze pod filmem.

Źródło: Dziennik Zachodni

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Grach-vloger
    nagrywa jaka rozwiesza
    tą chwilę
    grodzi

    Chciałoby się zapytać czy ktoś w ogóle czyta taki tekst przed opublikowaniem.

  2. TAKICH prymitywów to się powinno wieszać na strunach fortepianowych i to w obliczu prawa.A każdy matoł co to popiera powinien odpowiadać za podżeganie do przestępstwa bo o ile dorosły człowiek na motorze w kompletnym stroju i kasku może się w tą linkę zaplątać i co najwyżej przewrócić to dzieciak jadący rowerem wpadając na takie coś twarzą może być oszpecony na resztę życia.Do tego jeszcze zagrożenie dla leśnych zwierząt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button