Aktualnie czytasz:
Linki na motocyklistów w lesie. Nagrał wideo jak je rozwiesza, zajmie się nim policja
3

Linki na motocyklistów w lesie. Nagrał wideo jak je rozwiesza, zajmie się nim policja

autor: Michał Mikulski11 kwietnia 2018

Do dziwnej sytuacji doszło w okolicach Wodzisławia Śląskiego. Osoba najprawdopodobniej podszywająca się pod lokalnego vlogera rozwieszała linki między drzewami, rzekomo polując na motocyklistów. Głupia zabawa nastolatków może skończyć się w sądzie. Sprawą zajęła się Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu.

Chronologicznie sprawa wygląda następująco: raczej anonimowy grach-vloger Tomasz Terka – cytując tuzy internetu – „gra w gry”. Ktoś, a nie da się wykluczyć, że sam Tomasz Terka, tworzy kanał na YT i nagrywa jaka rozwiesza linki na motocyklistów z okazji wiosny. Kanał odsyła do social media w/w Tomasza. Ten od sprawy odcina się, gdy sprawą zajmuje się policja.

Policjanci już zajęli się wyjaśnieniem tej sprawy. Na tą chwilę nie możemy jednak stwierdzić czy też potwierdzić czy filmik faktycznie powstał na terenie naszego powiatu ani też czy nagranie jego nie było tylko prowokacją, polegającą na rozwieszeniu linek na potrzeby nagrania filmu a następnie ich usunięcie. Jak do tej pory nie mieliśmy żadnych zgłoszeń od mieszkańców dotyczących tego, że ktoś napotkał na takie linki czy, że komuś stała się w związku z tym jakaś krzywda – mówi dla Dziennika Zachodniego kom. Marta Pydych z wodzisławskiej policji.

Osobie, która rozwieszała linki między drzewami grodzi do 3 lat więzienia na podstawie artykułu 166 Kodeksu Karnego. Będziemy monitorować sprawę, a w międzyczasie zerknijcie na komentarze pod filmem.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Źródło: Dziennik Zachodni

 

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
7%
2%
2%
 • Mateusz
  11 kwietnia 2018 at 14:21

  Grach-vloger
  nagrywa jaka rozwiesza
  tą chwilę
  grodzi

  Chciałoby się zapytać czy ktoś w ogóle czyta taki tekst przed opublikowaniem.

 • Adam Zbrojeniowy
  21 kwietnia 2018 at 12:43

  Ziomek dobrze robi świetnia inicjatywa szanuje.

 • wariat alle rozsądny
  28 maja 2018 at 16:54

  TAKICH prymitywów to się powinno wieszać na strunach fortepianowych i to w obliczu prawa.A każdy matoł co to popiera powinien odpowiadać za podżeganie do przestępstwa bo o ile dorosły człowiek na motorze w kompletnym stroju i kasku może się w tą linkę zaplątać i co najwyżej przewrócić to dzieciak jadący rowerem wpadając na takie coś twarzą może być oszpecony na resztę życia.Do tego jeszcze zagrożenie dla leśnych zwierząt