Aktualnie czytasz:
Linki na motocyklistów nie tylko w Polsce
1

Brytyjski offroadowiec wpadł na pułapkę rozwieszoną między drzewami w okolicach Worksop w Wielkiej Brytanii. Trafił do szpitala.

Jak podaje Visordown, chcący zostać anonimowym endurowiec wjechał na pułapkę w okolicach Worksop. Rozwieszona między drzewami, stalowa link sprawiła, że motocyklista wylądował w szpitalu.

Słyszałem wcześniej o takich linkach, ale nigdy nie przypuszczałem, że to mi się przydarzy. Nie widziałem jej do ostatniej chwili – komentował.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Sprawa linek „na motocyklistów” nie jest obca także w Polsce. Zupełnie niedawno w sieci pojawił się film instruktażowy, jak taką linkę skutecznie zawiesić. Oczywiście, konsekwencje (dla obydwu stron) mogą być poważne. W kwietniu jadący na skuterze polną drogą 15-latek trafił na taką pułapkę. Z ciężkimi obrażeniami wylądował w szpitalu, a policja aresztowała podejrzanego właściciela działki, który miał rozwiesić stalową linkę między słupkami. 

Źródło: Visordown

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
67%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
33%
  • Dario
    31 maja 2018 at 22:00

    takiego idiote co rozwiesza powinno sie zaatwic tak samo dac mu moto i w linke go puscic ma przejechac i wrocic jak przezyje w gratisie jeszcze raz tyle ze szybciej az mu lep spadnie – bezmózgowie komuchy