Aktualnie czytasz:
Linki na motocyklistów nie tylko w Polsce
1

Brytyjski offroadowiec wpadł na pułapkę rozwieszoną między drzewami w okolicach Worksop w Wielkiej Brytanii. Trafił do szpitala.

Jak podaje Visordown, chcący zostać anonimowym endurowiec wjechał na pułapkę w okolicach Worksop. Rozwieszona między drzewami, stalowa link sprawiła, że motocyklista wylądował w szpitalu.

Słyszałem wcześniej o takich linkach, ale nigdy nie przypuszczałem, że to mi się przydarzy. Nie widziałem jej do ostatniej chwili – komentował.

Sprawa linek „na motocyklistów” nie jest obca także w Polsce. Zupełnie niedawno w sieci pojawił się film instruktażowy, jak taką linkę skutecznie zawiesić. Oczywiście, konsekwencje (dla obydwu stron) mogą być poważne. W kwietniu jadący na skuterze polną drogą 15-latek trafił na taką pułapkę. Z ciężkimi obrażeniami wylądował w szpitalu, a policja aresztowała podejrzanego właściciela działki, który miał rozwiesić stalową linkę między słupkami. 

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Źródło: Visordown

 

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
33%
  • Dario
    31 maja 2018 at 22:00

    takiego idiote co rozwiesza powinno sie zaatwic tak samo dac mu moto i w linke go puscic ma przejechac i wrocic jak przezyje w gratisie jeszcze raz tyle ze szybciej az mu lep spadnie – bezmózgowie komuchy