Linki na motocyklistów nie tylko w Polsce

Brytyjski offroadowiec wpadł na pułapkę rozwieszoną między drzewami w okolicach Worksop w Wielkiej Brytanii. Trafił do szpitala.

Jak podaje Visordown, chcący zostać anonimowym endurowiec wjechał na pułapkę w okolicach Worksop. Rozwieszona między drzewami, stalowa link sprawiła, że motocyklista wylądował w szpitalu.

Słyszałem wcześniej o takich linkach, ale nigdy nie przypuszczałem, że to mi się przydarzy. Nie widziałem jej do ostatniej chwili – komentował.

Sprawa linek „na motocyklistów” nie jest obca także w Polsce. Zupełnie niedawno w sieci pojawił się film instruktażowy, jak taką linkę skutecznie zawiesić. Oczywiście, konsekwencje (dla obydwu stron) mogą być poważne. W kwietniu jadący na skuterze polną drogą 15-latek trafił na taką pułapkę. Z ciężkimi obrażeniami wylądował w szpitalu, a policja aresztowała podejrzanego właściciela działki, który miał rozwiesić stalową linkę między słupkami. 

Źródło: Visordown

[trending]

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. takiego idiote co rozwiesza powinno sie zaatwic tak samo dac mu moto i w linke go puscic ma przejechac i wrocic jak przezyje w gratisie jeszcze raz tyle ze szybciej az mu lep spadnie – bezmózgowie komuchy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button