Aktualnie czytasz:
Zadbajmy wspólnie o dobro branży motocyklowej w Polsce.

Związane z obecną sytuacją w kraju działania mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, niestety mają i mieć będą wpływ na ograniczenie ruchu w branży motocyklowej.

Możemy jednak pomóc sami sobie, biorąc właśnie teraz odpowiedzialność nie tylko za swoje i innych zdrowie, ale także za nasz motocyklowy polski światek.

Pragniemy w związku z tym poprosić Was motocyklistów o to byśmy razem zadbali o nasze wspólne dobro jakim jest branża motocyklowa w Polsce oraz jej poszczególne składniki jak sklepy, serwisy, salony oraz inne podmioty, które działają nie tylko po to by generować zyski, ale także po to byśmy wszyscy mieli możliwość korzystania z ich usług. Te punkty w zdecydowanej większości prowadzone są przez takich samych pasjonatów jak my.

Bądźmy więc zwłaszcza w tych chwilach razem. Dbajmy o swoje i innych bezpieczeństwo. Jeździjmy na motocyklach jeszcze bezpieczniej niż na co dzień i zachowując wszystkie środki ostrożności działajmy na rzecz wspólnego dobra. Jak? Odpowiedź znajdziecie w poniższym wideo.

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%

Podziel się opinią

lub