Zadbajmy wspólnie o dobro branży motocyklowej w Polsce.

Związane z obecną sytuacją w kraju działania mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, niestety mają i mieć będą wpływ na ograniczenie ruchu w branży motocyklowej.

Możemy jednak pomóc sami sobie, biorąc właśnie teraz odpowiedzialność nie tylko za swoje i innych zdrowie, ale także za nasz motocyklowy polski światek.

Pragniemy w związku z tym poprosić Was motocyklistów o to byśmy razem zadbali o nasze wspólne dobro jakim jest branża motocyklowa w Polsce oraz jej poszczególne składniki jak sklepy, serwisy, salony oraz inne podmioty, które działają nie tylko po to by generować zyski, ale także po to byśmy wszyscy mieli możliwość korzystania z ich usług. Te punkty w zdecydowanej większości prowadzone są przez takich samych pasjonatów jak my.

Bądźmy więc zwłaszcza w tych chwilach razem. Dbajmy o swoje i innych bezpieczeństwo. Jeździjmy na motocyklach jeszcze bezpieczniej niż na co dzień i zachowując wszystkie środki ostrożności działajmy na rzecz wspólnego dobra. Jak? Odpowiedź znajdziecie w poniższym wideo.

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button