Aktualnie czytasz:
Zadbajmy wspólnie o dobro branży motocyklowej w Polsce.
0

Związane z obecną sytuacją w kraju działania mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, niestety mają i mieć będą wpływ na ograniczenie ruchu w branży motocyklowej.

Możemy jednak pomóc sami sobie, biorąc właśnie teraz odpowiedzialność nie tylko za swoje i innych zdrowie, ale także za nasz motocyklowy polski światek.

Pragniemy w związku z tym poprosić Was motocyklistów o to byśmy razem zadbali o nasze wspólne dobro jakim jest branża motocyklowa w Polsce oraz jej poszczególne składniki jak sklepy, serwisy, salony oraz inne podmioty, które działają nie tylko po to by generować zyski, ale także po to byśmy wszyscy mieli możliwość korzystania z ich usług. Te punkty w zdecydowanej większości prowadzone są przez takich samych pasjonatów jak my.

Bądźmy więc zwłaszcza w tych chwilach razem. Dbajmy o swoje i innych bezpieczeństwo. Jeździjmy na motocyklach jeszcze bezpieczniej niż na co dzień i zachowując wszystkie środki ostrożności działajmy na rzecz wspólnego dobra. Jak? Odpowiedź znajdziecie w poniższym wideo.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%