Zadbajmy wspólnie o dobro branży motocyklowej w Polsce.

Związane z obecną sytuacją w kraju działania mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, niestety mają i mieć będą wpływ na ograniczenie ruchu w branży motocyklowej.

Możemy jednak pomóc sami sobie, biorąc właśnie teraz odpowiedzialność nie tylko za swoje i innych zdrowie, ale także za nasz motocyklowy polski światek.

Pragniemy w związku z tym poprosić Was motocyklistów o to byśmy razem zadbali o nasze wspólne dobro jakim jest branża motocyklowa w Polsce oraz jej poszczególne składniki jak sklepy, serwisy, salony oraz inne podmioty, które działają nie tylko po to by generować zyski, ale także po to byśmy wszyscy mieli możliwość korzystania z ich usług. Te punkty w zdecydowanej większości prowadzone są przez takich samych pasjonatów jak my.

Bądźmy więc zwłaszcza w tych chwilach razem. Dbajmy o swoje i innych bezpieczeństwo. Jeździjmy na motocyklach jeszcze bezpieczniej niż na co dzień i zachowując wszystkie środki ostrożności działajmy na rzecz wspólnego dobra. Jak? Odpowiedź znajdziecie w poniższym wideo.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button