Aktualnie czytasz:
Zadbajmy wspólnie o dobro branży motocyklowej w Polsce.
0

Związane z obecną sytuacją w kraju działania mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, niestety mają i mieć będą wpływ na ograniczenie ruchu w branży motocyklowej.

Możemy jednak pomóc sami sobie, biorąc właśnie teraz odpowiedzialność nie tylko za swoje i innych zdrowie, ale także za nasz motocyklowy polski światek.

Pragniemy w związku z tym poprosić Was motocyklistów o to byśmy razem zadbali o nasze wspólne dobro jakim jest branża motocyklowa w Polsce oraz jej poszczególne składniki jak sklepy, serwisy, salony oraz inne podmioty, które działają nie tylko po to by generować zyski, ale także po to byśmy wszyscy mieli możliwość korzystania z ich usług. Te punkty w zdecydowanej większości prowadzone są przez takich samych pasjonatów jak my.

Bądźmy więc zwłaszcza w tych chwilach razem. Dbajmy o swoje i innych bezpieczeństwo. Jeździjmy na motocyklach jeszcze bezpieczniej niż na co dzień i zachowując wszystkie środki ostrożności działajmy na rzecz wspólnego dobra. Jak? Odpowiedź znajdziecie w poniższym wideo.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%