Aktualnie czytasz:
Pilne: Buspasy w Warszawie dla motocyklistów? Jest decyzja
0

Pilne: Buspasy w Warszawie dla motocyklistów? Jest decyzja

autor: Przemysław Borkowski25 lutego 2020

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował właśnie o podjęciu decyzji w sprawie pozwolenia jednośladom na korzystanie z buspasów w Warszawie.

Decyzją Rady Miasta od 1 kwietnia 2020 użytkownicy jednośladów będą mogli korzystać ze wszystkich buspasów na terenie Warszawy. Po przeprowadzeniu testów oraz zaopiniowaniu stołecznej policji o wpływie na bezpieczeństwo ruchu takiego rozwiązania, udało się sfinalizować proces decyzyjny. Od kwietnia, czyli tuż po przewidywanym starcie nowego sezonu motocyklowego, będziemy mogli korzystać ze stołecznych buspasów. Dla wielu z nas, zwłaszcza tych korzystających z jednośladów podczas codziennych dojazdów do pracy i szkoły, to bardzo pozytywna wiadomość. Teraz będzie jeszcze sprawniej.

Zatem LWG i do zobaczenia na buspasach!

 

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
33%
67%
0%