Pilne: Buspasy w Warszawie dla motocyklistów? Jest decyzja

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował właśnie o podjęciu decyzji w sprawie pozwolenia jednośladom na korzystanie z buspasów w Warszawie.

Decyzją Rady Miasta od 1 kwietnia 2020 użytkownicy jednośladów będą mogli korzystać ze wszystkich buspasów na terenie Warszawy. Po przeprowadzeniu testów oraz zaopiniowaniu stołecznej policji o wpływie na bezpieczeństwo ruchu takiego rozwiązania, udało się sfinalizować proces decyzyjny. Od kwietnia, czyli tuż po przewidywanym starcie nowego sezonu motocyklowego, będziemy mogli korzystać ze stołecznych buspasów. Dla wielu z nas, zwłaszcza tych korzystających z jednośladów podczas codziennych dojazdów do pracy i szkoły, to bardzo pozytywna wiadomość. Teraz będzie jeszcze sprawniej.

Zatem LWG i do zobaczenia na buspasach!

 

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

[trending]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button