Aktualnie czytasz:
Jazda motocyklem w deszczu: Wspaniałe zachowanie kierowcy w czasie szlifu motocyklem
2
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Wielokrotnie już pisaliśmy o tym jak jeździć w deszczu. Jest to temat o tyle trudny, że musimy schować nawyki, które mamy z jazdy po suchym głęboko do kieszeni. A to wcale nie jest łatwe…

Przekonał się o tym motocyklista z tego filmu, który na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zaliczył szlifa. Niesamowite jest jego zachowanie w trakcie szlifowania po asfalcie. Motocyklista przyciąga do siebie swoją pasażerkę, nie daje jej wpaść w niekontrolowaną rotację, stabilizuje jej pozycję i sprawia, że razem szczęśliwie zatrzymują się na poboczu przeciwległego pasa – na szczęście żaden pojazd z naprzeciwka nie jechał. Zobaczcie to niesamowite wideo.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe anonim
  anonim
  17 sierpnia 2016 at 17:34

  Fakt, niesamowite zdjęcia. I jaki długi ten ślizg na mokrej nawierzchni… Dużo szczęścia mieli, oboje. Na szczęście nie mam takich doświadczeń z motocykla, a jedynie z nart, gdzie jednak jest to znacznie bardziej bezpieczne (z reguły dużo wolnego miejsca, żadnych pojazdów, no i to białe mniej szoruje). Właśnie przez długość jazdy na tyłku skojarzyło mi się to z przygodami na nartach.

 • Zdjęcie profilowe Michalk001
  17 sierpnia 2016 at 22:49

  Ale mimo wszystko jego wina. Pomimo że wiózł pasażerkę to w nosie miał jej bezpieczeństwo i gnał jak wariat w tak złych warunkach. To nie był drobny deszczyk tylko całkiem solidna ulewa i powinien jechać max. 50-60km/h.