Wariatory J. Costa z darmowym montażem

W ofercie firmy Motor-Land pojawiła się nowa propozycja dla posiadaczy skuterów 50cc i maxiskuterów. Wariator hiszpańskiej firmy J. COSTA to nowatorska konstrukcja wykonana w technologi CNC z dokładnością 0.002mm.

J. COSTA to lepsze przyśpieszenie, większa prędkość maksymalna, szybsza reakcja przekładni i mniejsze wibracje. Maksymalny moment obrotowy staje się dostepny w szerszym zakresie obrotów.
Podwyższona odporność cieplna i specjalnie zaprojektowane rolki o ogromnej wytrzymałości gwarantują trwałość i niezawodność.

Nie przegap okazji! Do końca września serwis Motor-Land bezpłatnie montuje zakupione u nas wariatory J. COSTA!

Wszelkich informacji udziela serwis, tel. 669 451 901

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

4 opinii

  1. Wariator transwersalny Firmy J.Costa o ile tylko jest dostępny do modelu skutera któregokolwiek z Was polecam na 100%.Oczywiście jest to wydatek dość spory,ale to co robi z osiągami jest świetne.A gdyby dodać do niego jeszcze tłumik sportowy to naprawdę skuter sporo zyskuje na przyspieszeniu i V max.Warto poczytać o takim wario i pomyśleć,ja go jeszcze nie mam ale bardzo chciałbym .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button