Teraz wypożyczysz skuter za darmo

Informacja Prasowa

Od dziś, we współpracy z salonem Moto Italia w Warszawie, importer skuterów i motocykli Aprilia oraz Derbi rozpoczyna nietypową i zaskakującą na rynku jednośladów akcję “Nie trać czasu w korkach – zamień bezpłatnie samochód na skuter”. Akcja ma celu wypromowanie jazdy jednośladem po mieście.

Oprócz tego, że jazda skuterem to po prostu rzecz “jazzy – cool – trendy – fajna” to importer marek Aprilia & Derbi chce dodatkowo pokazać wszystkim użytkownikom warszawskich ulic, że przesiadając się na skuter mogą zaoszczędzić nawet do dwóch godzin dziennie nie stojąc w korkach. Dodatkowo kierowcy przekonają się, że oszczędzą na kosztach paliwa (skuter spala do 2l / 100 km) oraz opłatach za parkowanie (zaparkowanie skutera lub motocykla w centrum Warszawy jest bezpłatne).

Aby przekonać się jak fajna jest jazda na skuterze wystarczy zostawić samochód na parkingu przy salonie “Moto Italia” przy ul. Puławskiej 579 i odebrać od pracownika salonu skuter wraz z kaskiem. Ten test jest całkowicie bezpłatny.

Salon Moto Italia w Warszawie zaprasza.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. oj tam oj tam kolega izdebski12 pojechał ponad 400km swoim Torosem F16 do Nysy w odwiedziny do babci i wrócił bez problemu :) nie ma rzeczy niemożliwych :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button