Tylko do końca lutego: Promocja na odzież motocyklową BMW

BMW Motorrad Polska ogłasza wielkie wietrzenie magazynów. Tylko do końca lutego można kupić oryginalną odzież motocyklową w okazyjnych cenach.

Jest to błyskawiczna akcja promocyjna, bo trwa jedynie do końca lutego – czyli jeszcze przez kilka dni. Lepiej zatem nie zwlekaj z odwiedzeniem najbliższego dealera motocykli BMW, gdzie czekają na ciebie najwyższej jakości oryginalne ciuchy motocyklowe z kolekcji Ride oraz Lifestyle.

W każdym punkcie dealerskim zlokalizowane są strzałki kierunkowe, ,które szybko wskażą drogę do regałów z przecenionymi ubiorami. Wszystko po to by nie tracić cennego czasu, bo luty, nawet w tegorocznej wersji, to najkrótszy miesiąc w roku.

Akcja odbywa się pod hasłem „Zadbaj o ubiór godny poszukiwacza przygód” i pozwala zaopatrzyć się w promocyjnych cenach w funkcjonalną, wygodną i bezpieczną odzież, produkowaną specjalnie dla klientów BMW,
Rozpocznij sezon z przytupem w nowych ciuchach motocyklowych BMW.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button