Tylko do końca lutego: Promocja na odzież motocyklową BMW

BMW Motorrad Polska ogłasza wielkie wietrzenie magazynów. Tylko do końca lutego można kupić oryginalną odzież motocyklową w okazyjnych cenach.

Jest to błyskawiczna akcja promocyjna, bo trwa jedynie do końca lutego - czyli jeszcze przez kilka dni. Lepiej zatem nie zwlekaj z odwiedzeniem najbliższego dealera motocykli BMW, gdzie czekają na ciebie najwyższej jakości oryginalne ciuchy motocyklowe z kolekcji Ride oraz Lifestyle.

W każdym punkcie dealerskim zlokalizowane są strzałki kierunkowe, ,które szybko wskażą drogę do regałów z przecenionymi ubiorami. Wszystko po to by nie tracić cennego czasu, bo luty, nawet w tegorocznej wersji, to najkrótszy miesiąc w roku.

Akcja odbywa się pod hasłem „Zadbaj o ubiór godny poszukiwacza przygód” i pozwala zaopatrzyć się w promocyjnych cenach w funkcjonalną, wygodną i bezpieczną odzież, produkowaną specjalnie dla klientów BMW,
Rozpocznij sezon z przytupem w nowych ciuchach motocyklowych BMW.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button