Aktualnie czytasz:
Trudniej po Katowicach: Korki w centrum
0

Uwaga skuterzyści w Katowicach – przygotujcie się na wyjątkowo zakorkowane centrum

Dziś (27 września) rozpoczyna się remont ulic, chodników i torowiska tramwajowego wokół placu Wolności.  To kolejny etap przebudowy śródmieścia.

Prace budowlane mają zakończyć się jest jeszcze w tym roku. Zaś prace wykończeniowe i rekultywacyjne przeprowadzone zostaną wiosną przyszłego roku. Remont jezdni i chodników wokół placu planuje się na 2014 r.

Przez cały czas remontu nie pojedziecie częścią pl. Wolności od ul. Sokolskiej do ul. Gliwickiej oraz wyjazdem z ul. Gliwickiej na pl. Wolności. Z kolei jezdnia na odcinku od ul. Matejki do ul. Sokolskiej zostanie zawężona do jednego pasa ruchu.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Objazd od skrzyżowania ulic Sokolskiej i Mickiewicza do Gliwickiej, Mikołowskiej i Słowackiego prowadzi ulicami: Mickiewicza, Dąbrówki, Gliwicką, Goeppert-Mayer i Sądową. Objazd od skrzyżowania ulic Mikołowskiej i Słowackiego Gliwickiej i Grundmanna wyznaczony jest ulicami Sądową i Goeppert-Mayer.

Dojazd do ul. Sądowej oraz placu Wolności pomiędzy ulicami Gliwicką i Matejki odbywać się będzie od ul. Goeppert-Mayer. Jednocześnie odwrócony będzie kierunek ruchu na ul. Sądowej od ul. Goeppert-Mayer do placu Wolności oraz wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy na łączniku ulic Sądowej i Sobieskiego. Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Sadowej i Goeppert-Mayer będzie wyłączona.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Wszystkie prace zostaną zakończone w drugiej połowie przyszłego roku.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%