Aktualnie czytasz:
Pytania na prawo jazdy 2015 online? Zostaną opublikowane jeszcze w tym roku
0

Ministerstwo Infrastruktury zobowiązało się do upublicznienia wszystkich pytań na prawo jazdy wszystkich kategorii jeszcze w 2015 roku. Jednocześnie nowe przepisy dają możliwość dalszego zwiększania ich ilości, pisze Gazeta Prawna.

W ubiegłym tygodniu sejmowa komisją rozpoczęła weryfikację wszystkich pytań występujących na testach teoretycznych na prawo jazdy. To na skutek licznych kontrowersji i znacznego spadku zdawalności wśród kandydatów. To wynik wprowadzenia nowych egzaminów i zmiany bazy pytań do niemal 3 000. Trudniej było również za sprawą ich niejawności. Przez to wykluczono możliwość uczenia się ich na pamięć.

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju obiecało, że po ukończeniu weryfikacji wszystkie pytania zostaną upublicznione, jednak nie zdradzono w jakim miejscu i w jaki sposób.  Co ważne – od maja 2015 roku wszyscy kandydaci będą mogli przesyłać swoje własne propozycje pytań, które ich zdaniem powinny znaleźć się na egzaminie państwowym. Te również będą systematycznie trafiać do komisji. Przez co ich baza będzie dynamicznie rosnąć bez określenia górnego limitu.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Jednocześnie należy zwrócić uwagę na liczne strony oferujące dziś dostęp do pytań egzaminacyjnych online. Niestety są to najczęściej witryny oferujące odpłatnie możliwość korzystania z bazy pytań, które nie zostały urzędowo zatwierdzone, przez co często bezużyteczne.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%