Aktualnie czytasz:
Przybywa uczestników akcji Skuterowo.com "Ja w Korkach nie Stoję"

Akcja Skuterowo.com mająca na celu popularyzację skuterów w polskim ruchu drogowym cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W ciągu zaledwie trzech tygodni "oblepiło" się ponad 200 posiadaczy skuterów.
Każdy może do nas dołączyć. Atrybuty w postaci żółtej naklejki można otrzymać za darmo od Skuterowo.com. Wystarczy jedynie przesłać do nas zaadresowaną kopertę ze znaczkiem. Szczegóły. Jeśli zależy ci na czasie, wówczas istnieje możliwość zakupu tego gadżetu za symboliczną złotówkę poprzez serwis Allegro. Zobacz. Wraz z naszymi wklepkami będziemy dostępni na największych zlotach i spotkaniach klubów skuterowych w Polsce. Jesteś członkiem klubu? Napisz do nas. Zapewnimy naklejki dla wszystkich z Twojej skuterowej rodziny.

Naklejka Skuterowo.com

Masz naklejkę Skuterowo.com? Zrób zdjęcie.

Ja w Korkach nie Stoję. A ty? Ideą tego przekazu jest promowanie jednośladu, jako najlepszego środka transportu. Więcej skuterów to ulga dla miast, środowiska, czy komunikacji miejskiej. To również brak korków w centrach metropolii, oraz spora oszczędność. Średni koszt intensywnej miesięcznej eksploatacji skutera to około 70 PLN. To mniej niż bilet miesięczny, a także wartość 1/3 baku paliwa w samochodzie osobowym.

Mamy nadzieję, że tendencja wzrostowa aktywnych uczestników akcji Skuterowo.com się utrzyma. Pamiętaj, również i ty możesz za darmo dołączyć do tych co w korkach nie stoją i chcą to podkreślić.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%
21 Komentarze
1 2 3
 • Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
  13 czerwca 2010 at 20:35

  Hej, one są zrobione z zamysłem o błotniku, ale nic się nie stanie jak będzie po lewej, czy prawej:)

 • Zdjęcie profilowe Melonier
  28 sierpnia 2010 at 10:30

  Nie jest to zbyt uprzejma nalepka.
  polecam bardziej „ulica to nie ring”
  Ja takiej nie nalepię.
  Dzięki wielkie.

 • Zdjęcie profilowe madi
  13 lutego 2013 at 22:50

  Gratuluję, dwu letni odkop… Patrz na daty postów…

 • Zdjęcie profilowe zabijastybazant
  13 lutego 2013 at 23:39

  Przecież skutery też stoją w korkach, bo na czerwonym nie przejedzie to nie rozumiem tej nalepki 😀

 • Zdjęcie profilowe zabijastybazant
  14 lutego 2013 at 20:32

  Wiedziałem, że dwu letni i to nie znaczy, że nie mogę pisać komentarzy 😀

 • Zdjęcie profilowe statorable
  14 lutego 2013 at 20:55

  No to lepiej odkopać, czy zakładać nowy post i zaśmiecać forum?
  A propos kosztów:
  mój dojazd do pracy, 8 km kosztuje mnie 1,33zł, jak wynika z analizy moich statystyk, a statystyki prowadzę od początku posiadania wszystkich swoich pojazdów – czyli od 86-tego roku.

 • Zdjęcie profilowe
  15 lutego 2013 at 08:58

  Jeśli post wnosi coś do tematu to nie ma nic złego w odkopaniu, ale ten kolega raczej swoim wpisem nie zabłysnął, ale skoro sam przyznał, że nie rozumie prostego zdania to nie ma co się dziwić.

  Małe pytanie, jak zatrzymasz się na światłach jako pierwszy też uważasz, że stoisz w korku?

 • Zdjęcie profilowe
  15 lutego 2013 at 11:07

  Wiesz chodzi o porządek, jakbyś normalnie zapytał to nikt by uwagi nie zwracał tylko by ktoś odpowiedział, a tak to widzisz jak wyszło.

 • Zdjęcie profilowe zabijastybazant
  15 lutego 2013 at 11:56

  Ja nie napisałem tego komentarza po to żeby wszystkich zdenerwować czy zabłysnąć tylko po to żeby mi ktoś wytłumaczył o co chodzi z tą naklejką i tu kolego lucek dziękuje, teraz rozumiem.