Peugeot JetForce 50: Wkrótce w Skuterowo.com

Jeszcze w ten weekend zobaczcie w pełnej odsłonie króla sportowych skuterów, marzenie wielu: Peugeot JetForce 50. To maszyna niepraktyczna,  nastawiona wyłącznie na emocje, o które tutaj tak łatwo.

Stylistyka zapiera dech w piersiach. Wystarczy spojrzeć na przód. Dla jeszcze lepszych doznań warto z bliska zobaczyć przekrok który jednocześnie jest zbiornikiem paliwa. Całości dopełnia centralna tylna sprężyna, duże koła i soczewkowe reflektory. Podobają się Wam sportowe sprzęty? Jesteście ciekawi wyników testu? Te już w ten weekend w Skuterowo.com.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

8 opinii

  1. tyle szumu o bezpieczeństwie i o ubiorze a tu proszę…krótkie spodenki i koszulka na skuter…masakra !!!!

  2. Kurcze nie oriętuje się za bardzo na tym forum więc jak byście mogli mi pomóc, jak pisać własny temat aby ludzie mogli się na nim wypowiadać bo mam taką usterkę w moim jefie że jak się rozgrzeje i się go zgasi to zbytnio nie chce odpalać trzeba dać mu dosyć dużo gazu i wtey już dobrze chodzi, z góry dzięki za odpowiedz może wy wiecie czego to jest przyczyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button