Peugeot JetForce 50: Wkrótce w Skuterowo.com

Jeszcze w ten weekend zobaczcie w pełnej odsłonie króla sportowych skuterów, marzenie wielu: Peugeot JetForce 50. To maszyna niepraktyczna,  nastawiona wyłącznie na emocje, o które tutaj tak łatwo.

Stylistyka zapiera dech w piersiach. Wystarczy spojrzeć na przód. Dla jeszcze lepszych doznań warto z bliska zobaczyć przekrok który jednocześnie jest zbiornikiem paliwa. Całości dopełnia centralna tylna sprężyna, duże koła i soczewkowe reflektory. Podobają się Wam sportowe sprzęty? Jesteście ciekawi wyników testu? Te już w ten weekend w Skuterowo.com.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Inne publikacje na ten temat:

8 opinii

  1. Kurcze nie oriętuje się za bardzo na tym forum więc jak byście mogli mi pomóc, jak pisać własny temat aby ludzie mogli się na nim wypowiadać bo mam taką usterkę w moim jefie że jak się rozgrzeje i się go zgasi to zbytnio nie chce odpalać trzeba dać mu dosyć dużo gazu i wtey już dobrze chodzi, z góry dzięki za odpowiedz może wy wiecie czego to jest przyczyna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button