Motomyszy z Marsa wracają! Kultowy serial pojawi się w nowym wydaniu!

Kultowy serial z lat 90-tych wraca!

W skrócie
  • Throttle, Modo I Vinnie wracają na ekrany telewizorów!
  • Wskrzeszenie serialu jest możliwe dzięki Rayanowi Reynoldsowi, który wraz ze swoją wytwórnią dołączy do Nacelle oraz platformy streamingowej Fubo
  • Kiedy poznamy datę oficjalnej premiery serialu?

Już niebawem na ekrany telewizorów powróci kultowy serial z lat 90-tych w zupełnie nowym wydaniu. Ryan Reynolds wraz ze swoją wytwórnią pomoże wskrzesić kultową bajkę “Motomyszy z Marsa”. 

Takiej wiadomości nie spodziewał się nikt, ale wszystko wskazuje na to, że już niebawem na ekrany trafi wskrzeszony serial “Motomyszy z Marsa”. Wytwórnia Maximum Effort, której założycielem jest Ryan Reynolds, dołączy do Nacelle oraz platformy streamingowej Fubo, by wskrzesić serial animowany z lat 90. Od ostatniego odcinka finałowej serii minęło już 27 lat, ale jak się okazuje, nawet tak długi okres czasu nie był w stanie sprawić, żeby bajka o trzech myszach jeżdżących na motocyklach odeszła w niepamięć.

Reakcja Tobiasza na wieść o powrocie tej kultowej bajki, która towarzyszyła mu za młodu i umacniała w nim motocyklową pasję, była bardzo barwna. Śmiech przeplatany był zachwytem, a na dodatek pojawiło się sporo nostalgicznych wspomnień i śmiertelne pytanie – ty serio nie wiesz kim są Motomyszy?! Tak, nie mam bladego pojęcia, gdyż serial w Stanach Zjednoczonych zadebiutował w 1993 roku, a do Polski trafił dopiero w 1995 roku. W tamtym czasie nie było mnie jeszcze w planach, a wy na antenie Polsatu mogliście oglądać przygody trzech myszy z Marsa: Throttle, Modo i Vinnie, którzy uwielbiali jeździć na motocyklach. Cała trójka uciekła ze swojej planety, która została zaatakowana przez kosmiczną rasę o nazwie Plutarkianie. Zderzenie z Ziemią miało miejsce w Chicago, gdzie główni bohaterowie poznali dziewczynę o imieniu Charley Davidson. Szybko zostaje ona sojusznikiem zwariowanego trio i wspólnie łączą siły, aby ochronić naszą planetę.

Pierwsza seria stworzona została przez Ricka Ungara i wyprodukowana przez Brentwood Television Funnies, Galoob-Hasbro oraz New World Entertainment. Serial skierowany był głównie do dzieci, ale poprzez ciekawą fabułę i humorystyczne wstawki chętnie oglądali go również dorośli. Szybko zdobył popularność i zyskał fanów na całym świecie, którzy dziś cieszą się z powrotu swoich ulubionych bohaterów na ekrany telewizorów.

– Niektórzy wiedzą, że jestem fanem motocykli, więc było to dla nas naturalne, że wskoczyliśmy na pokład Motomyszy z Marsa. Maximum Effort i Fubo nie mogą się doczekać wprowadzenia nowej wersji tego kultowego klasyka wraz z naszymi przyjaciółmi z Nacelle. – skomentował Ryan Reynolds.

Firma Nacelle wykupiła prawa do serialu “Motomyszy z Marsa”, a efektem tego jest pojawienie się nowej serii zabawek na początku bieżącego roku. Oficjalna data premiery nie została jeszcze podana.

 

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Wiktor Seredyński

Od małego oglądał się za motocyklami do tego stopnia, że kilkukrotnie nabił sobie guza na głowie na przydrożnej lampie. Fan dalekich podróży, garażowego majsterkowania, ale także wyścigowej jazdy na torze. Wszystkie rzeczy związane z motocyklami odbywają się oczywiście w akompaniamencie Dire Straits. Podróż i jazda jest celem, a motocykle sposobem na spełnione życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button