Aktualnie czytasz:
MotoMikołajki ruszają już w niedzielę
0

Po raz kolejny setki Mikołajów na motocyklach weźmie udział w tradycyjnym święcie dzieci i motocyklistów, czyli akcji MotoMikołajki.pl! W tym roku impreza startuje się 8 grudnia o 10:00 przy ulicy Siwca (PKP Warszawa Stadion) i rusza na Plac Zamkowy.

MotoMikołajki to przede wszystkim wspólny cel pomocy dzieciakom z publicznych i rodzinnych domów dziecka oraz mnóstwo atrakcji: parada MotoMikołajów przez centrum Warszawy, Mikołajowe rozdawanie słodyczy, wielkie grupowe zdjęcie Mikołajów w kształcie choinki i atrakcje dla wszystkich na Placu Zamkowym: konkurs na NajMikołaja i NajMikołajkę oraz NajMotocykl.

Skuterowo.com zaprasza wszystkich miłośników Mikołaja, a także motocykli na Plac Zamkowy na godzinę 11:15.

Przy organizacji akcji siły połączyły Fundacja Jednym Śladem i Polskie Stowarzyszenie Motocyklistów, oczywiście z olbrzymim wsparciem wszystkich motocyklistów – sympatyków akcji. Wszystkie środki zebrane podczas akcji zostaną przekazane Rodzinnym Domom Dziecka z województwa mazowieckiego. Dzięki nim placówki będą mogły sfinansować kursy nauki jazdy, obozy sportowe, odzież sportową itp.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Szczegółowe informacje o akcji, konkursach a także komunikaty dla Mikołajów dostępne na stronie: www.motomikolajki.pl oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/MotoMikolajki.

Plan akcji MotoMikołajki.pl 2013

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

10:00 Zbiórka na ul. Ryszarda Siwca w Warszawie przy stacji PKP Warszawa  Stadion (przedstawienie planu dnia oraz przejazdu, sklep z gadżetami MotoMikołajkowymi, formowanie kolumny, rozpoczęcie konkursu na NajMikołaja, NajMikołajkę oraz Najmotocykl Mikołaja).

10.30 – 11:15 Przejazd z miejsca zbiórki (do Placu Zamkowego – na plac przed kościołem św. Anny)

trasa: Ryszarda Siwca- ul. Jana Zamoyskiego - ul. Targowa -Aleja Zieleniecka - Rondo Waszyngtona - Most Poniatowskiego -Rondo de Gaulle'a- Aleje Jerozolimskie- Rondo Dmowskiego – ul. Marszałkowska- ul. Królewska - Krakowskie Przedmieście-Placu Zamkowy.

11:15 – 12:15 (12.30) Plac przed kościołem św.Anny

• rozdawanie słodyczy przechodniom, • ustawienie uczestników do zdjęcia pamiątkowego (choinka) • wybory NajMikołaja i NajMikołajki przy udziale dzieci z rodzinnych i publicznych domów dziecka

12:15 – 13.15 Przejazd z Pl. Zamkowego do parku rozrywki Digiloo ul. Merliniego 2.

trasa: Krakowskie Przedmieście, ul. Miodowa, Plac Krasińskich, ul. Świętojerska, ul. Władysława Andersa, Plac Bankowy ul. Marszałkowska, ul. Waryńskiego, ul. Puławska, ul. Merliniego 2

13:15–15:30 Park rozrywki Digiloo, zabawy w sali zabaw oraz dla starszych dzieci zajęcia na ściance wspinaczkowej.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%