Aktualnie czytasz:
Huragan – Orkan Ksawery wkracza do Polski (Warszawa) cz. 1
0

Huragan – Orkan Ksawery coraz bliżej Polski i Mazowsza. Film realizowany w godzinach wieczornych, kiedy to cały kraj zamarł w niepewności oraz nadziei, że straty nie będą wielkie.

Wkrótce ciąg dalszy tej historii.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Warszawa oczekuję na Orkan, ma wiać z prędkością 120 km/h, niektórzy mówią, że nawet z siłą 140. Jeszcze kilka godzin zanim ten niż wskoczy do Polski centralnej, ale już czuć aktualnie podróżując nawet samochodem, że powiewy wiatru raczej do umiarkowanych nie należą i że faktycznie coś złego się szykuję. Bardzo spadło ciśnienie przez ostatnie 3 godziny i zanurkowało poniżej 990 hektopaskali co mogą odczuć meteopaci. Na drzewach nie ma liści, także ciężko jest wizualnie, zwłaszcza po zmroku, ocenić jaka jest siła wiatru, ale uwierzcie mi, że jest naprawdę spora i trzeba też sporo koncentracji na to, żeby utrzymywać samochodów w ryzach, bo najzwyczajniej w świecie te powiewy są odczuwalne na kierownicy. Najtrudniejsza będzie dzisiejsza i piątkowa noc. Zobaczymy jaki będzie krajobraz po tej dosyć nietypowej, zimowej, wietrznej burzy.
Po chwili zaczyna tak mocno wiać, że stołeczni kierowcy zaczynają zwalniać na drodze. Wydają się jeździć niezwykle ostrożnie. Nie bez powodu. Naprawdę tego typu mocne porywiste podmuchy wiatru odczuję każdy właściwie na kierownicy, nie ważne czy jest to mały Yaris, czy duży tir, również taki samochód ze względu na swoje gabaryty jest podatny na podmuchy zwłaszcza na boczne podmuchy wiatru.
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%