Aktualnie czytasz:
Huragan – Orkan Ksawery wkracza do Polski (Warszawa) cz. 1
0

Huragan – Orkan Ksawery coraz bliżej Polski i Mazowsza. Film realizowany w godzinach wieczornych, kiedy to cały kraj zamarł w niepewności oraz nadziei, że straty nie będą wielkie.

Wkrótce ciąg dalszy tej historii.

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Warszawa oczekuję na Orkan, ma wiać z prędkością 120 km/h, niektórzy mówią, że nawet z siłą 140. Jeszcze kilka godzin zanim ten niż wskoczy do Polski centralnej, ale już czuć aktualnie podróżując nawet samochodem, że powiewy wiatru raczej do umiarkowanych nie należą i że faktycznie coś złego się szykuję. Bardzo spadło ciśnienie przez ostatnie 3 godziny i zanurkowało poniżej 990 hektopaskali co mogą odczuć meteopaci. Na drzewach nie ma liści, także ciężko jest wizualnie, zwłaszcza po zmroku, ocenić jaka jest siła wiatru, ale uwierzcie mi, że jest naprawdę spora i trzeba też sporo koncentracji na to, żeby utrzymywać samochodów w ryzach, bo najzwyczajniej w świecie te powiewy są odczuwalne na kierownicy. Najtrudniejsza będzie dzisiejsza i piątkowa noc. Zobaczymy jaki będzie krajobraz po tej dosyć nietypowej, zimowej, wietrznej burzy.
Po chwili zaczyna tak mocno wiać, że stołeczni kierowcy zaczynają zwalniać na drodze. Wydają się jeździć niezwykle ostrożnie. Nie bez powodu. Naprawdę tego typu mocne porywiste podmuchy wiatru odczuję każdy właściwie na kierownicy, nie ważne czy jest to mały Yaris, czy duży tir, również taki samochód ze względu na swoje gabaryty jest podatny na podmuchy zwłaszcza na boczne podmuchy wiatru.
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%