Moto Guzzi 2020: Rusza wyprzedaż wybranych modeli

Wybrane motocykle Moto Guzzi w wyprzedaży rocznika 2020: Czas, start!

Moto Guzzi, czyli niepowtarzalna włoska marka motocykli znad jeziora Como, w przyszłym roku świętować będzie 100-lecie swojego istnienia. To co cieszy, to fakt że gutków można spotkać na naszych ulicach i drogach coraz więcej. To z kolei oznacza, że polscy motocykliści coraz częściej poszukują czegoś więcej niż to co oferuje główny nurt rynku motocyklowego. Zróżnicowanie jest piękne, bo po prostu nie jest nudno!

Wierność ideałom, zawsze - nawet gdy sportowo, to nadal jest klasycznie, a nieporównywalny design oraz charakterystyczny silnik to kolejne znaki rozpoznawcze motocykli z Mandello.

Jeśli przemawiają do Ciebie włoskie klimaty w tym wydaniu, to teraz nadaża się idealna okazja, by kupić „Gutka” w ciekawej, limitowanej ofercie. Dlaczego? Bo właśnie rusza wyprzedaż rocznika 2020 na wybrane modele, które możesz przygarnąć w nowych okazyjnych cenach.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Przecenione zostały takie modele, jak V7 III Stone, również w wersji Night Pack czy V7 III Rough, a także V9 Bobber. Niższą cenę zyskał także krążownik rodem z amerykańskiej Route 66, czyli California 1400.

Pełna oferta dostępna jest tutaj: Moto Guzzi Wyprzedaż 2020
Warto pamiętać, że liczba motocykli w ofercie jest ograniczona. Njlepiej już teraz skontaktuj się z najbliższym dealerem, którego znajdziesz na stronie www.motoguzzi-poland.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button