Moto Guzzi 2020: Rusza wyprzedaż wybranych modeli

Wybrane motocykle Moto Guzzi w wyprzedaży rocznika 2020: Czas, start!

Moto Guzzi, czyli niepowtarzalna włoska marka motocykli znad jeziora Como, w przyszłym roku świętować będzie 100-lecie swojego istnienia. To co cieszy, to fakt że gutków można spotkać na naszych ulicach i drogach coraz więcej. To z kolei oznacza, że polscy motocykliści coraz częściej poszukują czegoś więcej niż to co oferuje główny nurt rynku motocyklowego. Zróżnicowanie jest piękne, bo po prostu nie jest nudno!

Wierność ideałom, zawsze – nawet gdy sportowo, to nadal jest klasycznie, a nieporównywalny design oraz charakterystyczny silnik to kolejne znaki rozpoznawcze motocykli z Mandello.

Jeśli przemawiają do Ciebie włoskie klimaty w tym wydaniu, to teraz nadaża się idealna okazja, by kupić „Gutka” w ciekawej, limitowanej ofercie. Dlaczego? Bo właśnie rusza wyprzedaż rocznika 2020 na wybrane modele, które możesz przygarnąć w nowych okazyjnych cenach.

Przecenione zostały takie modele, jak V7 III Stone, również w wersji Night Pack czy V7 III Rough, a także V9 Bobber. Niższą cenę zyskał także krążownik rodem z amerykańskiej Route 66, czyli California 1400.

Pełna oferta dostępna jest tutaj: Moto Guzzi Wyprzedaż 2020
Warto pamiętać, że liczba motocykli w ofercie jest ograniczona. Njlepiej już teraz skontaktuj się z najbliższym dealerem, którego znajdziesz na stronie www.motoguzzi-poland.pl

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button