Motocykle Moto Guzzi w wyprzedaży rocznika

Polski importer motocykli Moto Guzzi uruchomił właśnie pormocję wyprzedażową na motocykle z posiadanej na stanie oferty. Jeśli ktoś z was przymierza się do przejęcie na własnośc jednej z tych włoskich maszyn, to jest teraz ku temu świetna okazja.

Włoska klasyka nie tylko pięknie wygląda, ale także świetnie jeździ. Miałeś okazję się przekonać? Jeśli jeszcze nie to pędź na jazdy testowe i przy okazji przyjrzyj się ofeercie wyprzedażowej, która właśnie odpalił polski importer. Moto Guzzi to marka, która już ponad 99 lat buduje w fabryce w Mandello del Lario motocykle nietuzinkowe i klasycznie piękne. Ich sercem jest niezmiennie znana już na całym świecie jednostka z charakterystycznymi dwoma cylindrami wystającymi z bryły maszyny pod kątem 45 stopni. Motocykle produkowane nad górskim jeziorem Como zawsze odznaczały się charakterem i wychodzącym poza schematy designem. Najlepszymi przykładami wiecznie modnej włoskiej klasyki są modele z serii V7 oraz V9, które teraz możesz przejąć w lepszej cenie.

Promocją objęte są ostatnie sztuki motocykli, wśród których są; V7 III Racer MY18, odznaczający się sportowym charakterem motocykl w stylu cafe racer, dostępny teraz w cenie 36 900 PLN; V9 Bobber MY19, unikalny i klasycznie piękny, za 37 900 PLN oraz przedstawiciel największych europejskich V2, czyli Eldorado 1400 MY18, które dostępne jest w cenie 59 900 PLN.

To ostatnie sztuki w wyprzedaży rocznika w Moto Guzzi, więc lepiej nie czekaj i już teraz skontaktuj się z najbliższym dealerem.

Więcej info na stronie www.motoguzzi-poland.pl

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button