Motocykle Suzuki w nowych, odjechanych cenach. To się nazywa złota jesień!

Wszystko wskazuje na to, że Suzuki znalazło patent na przedłużenie sezonu. W polskiej sieci dealerskiej rozpoczęła się akcja promocyjna, która może sprawić, że o zakończeniu sezonu nie będziesz myśleć jeszcze przez długi czas, bo czy istnieje bardziej rozgrzewający i zagrzewający do jazdy argument niż nowy motocykl w garażu?

To jednak nie wszystko, decydując się na zakup motocykli Suzuki możesz, już w punkcie sprzedaży, wyposażyć swój sprzęt w całą masę oryginalnych i świetnie spełniających swoje zadania akcesoriów. Docenisz je nie tylko w podróży, ale i w trakcie jazdy w gorszych warunkach atmosferycznych. Podgrzewane manetki, wyższa szyba, deflektor czy dodatkowe oświetlenie, to tylko część elementów, które ułatwią Ci życie. Nie zapominajmy również o zaawansowanej, ale jednocześnie nienachalnej elektronice, która dba o Twoje bezpieczeństwo w każdej sekundzie jazdy.

Cena. Kwestia istotna

Jakkolwiek byśmy nie podchodzili do tematu zakupu motocykla, to dla większości z nas jest to nie tylko spełnienie marzeń, ale i spore wyrzeczenie. Właśnie dlatego warto szukać okazji i korzystać z sytuacji, które przybliżają nas do zakupu upragnionej maszyny. Jesień to najlepszy okres do tego typu zakupów, ponieważ możemy natknąć się na całą masę promocji, w końcówce roku pomyśleć o leasingu, a sobie samemu wytłumaczyć, że to również świetny prezent świąteczny – trochę wczesny, ale alibi zawsze jest w cenie.

Suzuki V-Strom 1050 XT 2020

Poza tym wraz z wizytą w punkcie dealerskim możemy nadal skorzystać z jazd testowych – to przecież one w największym stopniu zweryfikują czy dany model spełnia nasze oczekiwania. Jednak ostrzegamy: może to się zakończyć “kąpielą śliwki w kompocie”, ale to chyba dobrze…

Zresztą jeśli spodobają Ci się motocykle Suzuki, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wykonał kolejny krok. Obecnie japoński producent rozkręca całkiem konkretną akcję promocyjną na wybrane modele jednośladów. Możesz skorzystać z leasingu na preferencyjnych warunkach czy kredytów w wielu konfiguracjach. Może to być kredyt 50/50, kredyt z niską ratą oraz ratą balonową. Nam najbardziej podoba się kredyt z 36-miesięcznym okresem spłaty i karencją 3 miesięcy. To oznacza, że spłatę zaczniesz dopiero po nowym roku. Prezent świąteczny jak malowany!

Suzuki. Akcja promocyjna trwa!

Dodatkowo czekają na Ciebie ubezpieczenia Suzuki Insurance w cenie 4,5%. Takie zabezpieczenie zapewni kompleksową ochronę Twojego motocykla – OC/AC/NNW oraz Assistance. To nie koniec. W związku z tym, że aura powoli ulega zmianie, a chyba nam wszystkim zależy na tym, aby sezon trwał jak najdłużej, Suzuki każdy sprzęt z katalogu doposaży w oryginalne podgrzewane manetki w cenie motocykla!

Modele objęte promocją to: Burgman 125, Burgman 400, V-Strom 650, V-Strom 650XT, V-Strom 1050, V-Strom 1050XT, GSX-S1000, GSX-S1000F oraz Katana. Każdy z nich dostępny jest w niższej cenie. Wszystkie informacje o pakietach korzyści, obowiązującej akcji promocyjnej, cenach oraz specyfikacjach pojazdów znajdziesz w linku poniżej:

>>Dowiedz się więcej!<<<

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. O szczegóły zapytaj autoryzowanych sprzedawców motocykli Suzuki.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Pierwsze Suzuki 125 na prawo jazdy B. Co dla Ciebie lepsze? Skuter czy motocykl 125?

Suzuki Katana powraca z rozmachem: Pierwsza jazda

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button