Margot Robbie, "Ptaki Nocy" i Triumph Street Triple RS!

Triumph Motorcycles Ltd. z wielką dumą ogłasza światową współpracę partnerską z wytwórnią Warner Bros. Pictures dotyczącą wchodzącego na ekrany w lutym 2020 filmu Ptaki Nocy: I Fantastyczna Emancypacja Jednej Harley Quinn. Ta współpraca kinowa oraz wizytówka filmowa motocykla firmy Triumph kontynuuje długą i niezachwianą spuściznę ponad 100 lat pojawiania się w ukochanych przez fanów filmach.

  • Kontynuując niezwykłą tradycję umieszczania motocykli w kultowych filmach, Triumph podjął współpracę partnerską z Warner Bros Pictures uczestnicząc w mającym się wkrótce ukazać, przygodowym filmie akcji Ptaki Nocy (I Fantastyczna Emancypacja Jednej Harley Quinn), wchodzącym na ekrany kin 7 lutego 2020.
  • W filmie weźmie udział Triumph Street Triple RS, prowadzony przez tajemniczą specjalistkę-Łowczynię z kuszą, która w filmie musi połączyć siły z Harley Quinn, Czarnym Kanarkiem, Renee Montoyą i Cassandrą Cain aby stworzyć kobiecy gang straży obywatelskiej.

W filmie, Łowczyni jeździ na agresywnym, wystylizowanym czarnym Triumphie Street Triple RS—stanowiącym integralną część jej twardego charakteru! W odwecie na tych, którzy skrzywdzili jej rodzinę, bierze sobie na cel  największego z bossów mafijnych w Gotham City i inne osoby, trenując na nich swoje zdolności kusznicze. Film zawiera wiele ekscytujących scen akcji z wybuchami pirotechnicznymi motocykli, popisami kaskaderów i dynamiczną jazdą.

"Ptaki Nocy" - o filmie

A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia. Muszą współpracować, żeby pokonać Romana.

W filmie wytwórni Warner Bros. Pictures, Margot Robbie (Ja, Tonya) powraca jako Harley Quinn, u boku Mary Elizabeth Winstead (10 Cloverfield Lane, telewizyjna “Fargo”) jak Łowczyni; Jurnee Smollett-Bell (“Czysta Krew” produkcji HBO) jako Czarny Kanarek; Rosie Perez (Bez lęku, Pitch Perfect 2) jako Renee Montoya; Chris Messina (Argo, telewizyjny mini serial “Ostre Przedmioty”) jako Victor Zsasz; oraz Ewan McGregor (Doktor Sen Stephena Kinga, filmy z serii “Trainspotting”) jako Roman Sionis.  Debiutantka Ella Jay Basco znalazła się w obsadzie jako Cassandra “Cass” Cain.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Film w reżyserii Cathy Yan (Dead Pigs) na podstawie scenariusza Christiny Hodson (Bumblebee), oparty jest na postaciach z komiksu.  Współproducentami są Robbie, Bryan Unkeless i Sue Kroll.  Producenci wykonawczy filmu to Walter Hamada, Galen Vaisman, Geoff Johns, Hans Ritter i David Ayer.

Warner Bros. Pictures prezentuje produkcję LuckyChap Entertainment,  Clubhouse Pictures,  Kroll & Co. Entertainment, Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn).  Film będzie miał swoją premierę kinową 7 lutego 2020r., a dystrybucją zajmie się Warner Bros. Pictures.

Margot Robbie i Street Triple RS

Triumph Street Triple RS to jednoślad o najlepszej charakterystyce i osiągach, powszechnie uważany za wiodący w swojej kategorii, najwyższej jakości motocykl miejski.

Przy tak wyjątkowej mieszance cech Street Triple, jak lekkość, szybkość, zabawa, zwinność i styl -  od momentu pojawienia się na rynku Street Triple ustanowił nowe standardy w świecie motocyklowym dzięki swojemu szczególnemu charakterowi, wzbudzającemu ciarki silnikowi triple, przy zachowaniu swojej dostępności dla wielu motocyklistów na całym świecie.
Pojazd zdefiniował na nowo kategorię sporów maszyn wagi średniej, stając się podstawowym wyborem ze względu na kombinację agresywnego wyglądu, łatwej, intuicyjnej obsługi,  ekscytującej mocy i wyjątkowego brzmienia silnika triple. Oryginalny, charakterny wygląd Street Triple wywodzi się od pierwotnego ruchu walki ulicznej, a obecna generacja to nowoczesna interpretacja tego kultowego stylu z agresywniejszym, kanciastym i minimalistycznym wyglądem.

Posiadając zapierający dech w piersiach silnik o pojemności 765cc,  Street Triple stał się najlżejszym pojazdem w swojej klasie, wykorzystującym całkowicie nowe technologie zgodne z obecnym stanem techniki, ramę o doskonałej specyfikacji oraz stanowiący wizytówkę Triumpha wyjątkowy standard wykończenia i dodatków

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button