Harley-Davidson FXDR 114 na 2019 rok. Nowy model z Milwaukee-Eight 114

Cruiser o potężnej mocy, udoskonalone  modele Touring, Trike i CVO oraz zupełnie nowy system multimedialny to wisienka na torcie nowych produktów w ofercie.

  • Nowy FXDR 114 to połączenie stylistyki dragstera z potężnym silnikiem Milwaukee-Eight 114 o pojemności 1868 cm3
  • Silnik Milwaukee-Eight 114 o pojemności 1868 cm3 dostępny w wybranych modelach Touring
  • Zaawansowany nowy układ jezdny oraz silnik Milwaukee-Eight 114 o pojemności 1868 cm3 w modelach Trike
  • Zupełnie nowy, szybszy, bardziej intuicyjny w obsłudze system multimedialny z funkcją Apple CarPlay
  • Gama modeli CVO z imponującymi nowymi lakierami i najwyższej klasy systemem audio
  • Oryginalne akcesoria do nowych modeli oraz nowa linia odzieży FXRG Touring/Urban

Doskonałe osiągi nowego modelu 2019 Harley-Davidson® FXDR™ 114 wyznaczają kierunek dla nowych motocykli, akcesoriów i wyposażenia na 2019 rok – zapewniają nietuzinkowy styl, emocjonujące osiągi i zaawansowaną technikę.

Nowy system Infotainment.

Po niecałym miesiącu od ogłoszenia planów związanych z przyszłymi produktami w nowych na rynku kategoriach i zaangażowania w udoskonalanie motocykli Touring oraz maszyn typu cruiser firma Harley-Davidson prezentuje nową gamę produktów, które mają inspirować ludzi na całym świecie do poznania ekscytujących wrażeń towarzyszących jeździe motocyklami Harley.

Heather Malenshek, wiceprezes ds. marketingu w Harley-Davidson:

Innowacyjność marki Harley-Davidson jest widoczna w każdym nowym produkcie oferowanym na 2019 rok. Innowacje w zakresie stylistyki, technologii i osiągów będą inspirować fanów marki Harley-Davidson oraz nowe pokolenie motocyklistów do dzielenia pasji pełnego wolności przemierzania drogi.

Harley-Davidson FXDR 114 2019

FXDR 114 to bezkompromisowy cruiser o dużej mocy wyznaczający nowe standardy osiągów w rodzinie Harley-Davidson. Posiada potężny silnik Milwaukee-Eight® o pojemności 1868 cm3 i wiele elementów z aluminium oraz materiałów kompozytowych zmniejszających masę, w tym nowy aluminiowy wahacz, aluminiową ramę pomocniczą, lekkie koła i kompozytowe błotniki. Wszystko to przekłada się na jeszcze lepsze prowadzenie i osiągi.

FXDR 114 jest wyposażony w najmocniejszy silnik oferowany z podwoziem Softail, Milwaukee-Eight 114 V-Twin, generujący 160 Nm momentu obrotowego przy 3500 obr/min. Solidne i sztywne  podwozie Softail oraz najwyższej klasy elementy układu zawieszenia pozwolą pewnym siebie motocyklistom pokonywać kręte drogi oraz manewrować w gęstym ruchu miejskim z ekscytującą zwinnością. FXDR 114 charakteryzuje się większym przechyłem bocznym niż jakikolwiek inny model Softail. 

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Wizualnie stylistyka FXDR 114 nawiązująca do dragsterów podkreśla jego doskonałe osiągi – od małej owiewki po skróconą tylną część i jednoosobowe siodło. Tylny błotnik ma kształt umożliwiający zmieszczenie masywnej opony 240 mm i porusza się wraz z oponą w całym zakresie skoku zawieszenia, dzięki czemu jest praktycznie niewidoczny podczas jazdy.

 

Modele CVO 2019

Trzy limitowane edycje motocykli Harley-Davidson® Custom Vehicle Operations (CVO) 2019 charakteryzują się zapierającymi dech w piersiach elementami wykończenia, zaawansowaną techniką, ekskluzywnymi podzespołami oraz niespotykaną dbałością o detale. Silnik Milwaukee-Eight® 117 jest dostępny wyłącznie w modelach CVO, a nowy system multimedialny Boom! Box GTS jest wyposażeniem standardowym każdego modelu CVO 2019.

2019 CVO Limited

Dla wymagających motocyklistów oczekujących komfortu, osiągów, funkcjonalności i stylu. Model CVO Limited zapewnia niespotykany komfort i luksus podczas długich tras.

2019 CVO Street Glide®

Stylowy bagger custom wyposażony w niesamowity system audio najwyższej klasy.

2019 CVO Road Glide®

Charakterystyczna, agresywna stylistyka w bezkompromisowym motocyklu połączona z komfortem podczas najdłuższych tras.

[trending]

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button