Aktualnie czytasz:
Harley-Davidson FXDR 114 na 2019 rok. Nowy model z Milwaukee-Eight 114
0

Cruiser o potężnej mocy, udoskonalone  modele Touring, Trike i CVO oraz zupełnie nowy system multimedialny to wisienka na torcie nowych produktów w ofercie.

  • Nowy FXDR 114 to połączenie stylistyki dragstera z potężnym silnikiem Milwaukee-Eight 114 o pojemności 1868 cm3
  • Silnik Milwaukee-Eight 114 o pojemności 1868 cm3 dostępny w wybranych modelach Touring
  • Zaawansowany nowy układ jezdny oraz silnik Milwaukee-Eight 114 o pojemności 1868 cm3 w modelach Trike
  • Zupełnie nowy, szybszy, bardziej intuicyjny w obsłudze system multimedialny z funkcją Apple CarPlay
  • Gama modeli CVO z imponującymi nowymi lakierami i najwyższej klasy systemem audio
  • Oryginalne akcesoria do nowych modeli oraz nowa linia odzieży FXRG Touring/Urban

Doskonałe osiągi nowego modelu 2019 Harley-Davidson® FXDR™ 114 wyznaczają kierunek dla nowych motocykli, akcesoriów i wyposażenia na 2019 rok – zapewniają nietuzinkowy styl, emocjonujące osiągi i zaawansowaną technikę.

Nowy system Infotainment.

Po niecałym miesiącu od ogłoszenia planów związanych z przyszłymi produktami w nowych na rynku kategoriach i zaangażowania w udoskonalanie motocykli Touring oraz maszyn typu cruiser firma Harley-Davidson prezentuje nową gamę produktów, które mają inspirować ludzi na całym świecie do poznania ekscytujących wrażeń towarzyszących jeździe motocyklami Harley.

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Heather Malenshek, wiceprezes ds. marketingu w Harley-Davidson:

Innowacyjność marki Harley-Davidson jest widoczna w każdym nowym produkcie oferowanym na 2019 rok. Innowacje w zakresie stylistyki, technologii i osiągów będą inspirować fanów marki Harley-Davidson oraz nowe pokolenie motocyklistów do dzielenia pasji pełnego wolności przemierzania drogi.

Harley-Davidson FXDR 114 2019

FXDR 114 to bezkompromisowy cruiser o dużej mocy wyznaczający nowe standardy osiągów w rodzinie Harley-Davidson. Posiada potężny silnik Milwaukee-Eight® o pojemności 1868 cm3 i wiele elementów z aluminium oraz materiałów kompozytowych zmniejszających masę, w tym nowy aluminiowy wahacz, aluminiową ramę pomocniczą, lekkie koła i kompozytowe błotniki. Wszystko to przekłada się na jeszcze lepsze prowadzenie i osiągi.

FXDR 114 jest wyposażony w najmocniejszy silnik oferowany z podwoziem Softail, Milwaukee-Eight 114 V-Twin, generujący 160 Nm momentu obrotowego przy 3500 obr/min. Solidne i sztywne  podwozie Softail oraz najwyższej klasy elementy układu zawieszenia pozwolą pewnym siebie motocyklistom pokonywać kręte drogi oraz manewrować w gęstym ruchu miejskim z ekscytującą zwinnością. FXDR 114 charakteryzuje się większym przechyłem bocznym niż jakikolwiek inny model Softail. 

Wizualnie stylistyka FXDR 114 nawiązująca do dragsterów podkreśla jego doskonałe osiągi – od małej owiewki po skróconą tylną część i jednoosobowe siodło. Tylny błotnik ma kształt umożliwiający zmieszczenie masywnej opony 240 mm i porusza się wraz z oponą w całym zakresie skoku zawieszenia, dzięki czemu jest praktycznie niewidoczny podczas jazdy.

 

Modele CVO 2019

Trzy limitowane edycje motocykli Harley-Davidson® Custom Vehicle Operations (CVO) 2019 charakteryzują się zapierającymi dech w piersiach elementami wykończenia, zaawansowaną techniką, ekskluzywnymi podzespołami oraz niespotykaną dbałością o detale. Silnik Milwaukee-Eight® 117 jest dostępny wyłącznie w modelach CVO, a nowy system multimedialny Boom! Box GTS jest wyposażeniem standardowym każdego modelu CVO 2019.

2019 CVO Limited

Dla wymagających motocyklistów oczekujących komfortu, osiągów, funkcjonalności i stylu. Model CVO Limited zapewnia niespotykany komfort i luksus podczas długich tras.

2019 CVO Street Glide®

Stylowy bagger custom wyposażony w niesamowity system audio najwyższej klasy.

2019 CVO Road Glide®

Charakterystyczna, agresywna stylistyka w bezkompromisowym motocyklu połączona z komfortem podczas najdłuższych tras.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
100%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%