Yamaha: Ogłaszamy promocję na Yamaha Aerox 4

Publikacja Sponsorowana

Yamaha Aerox to bez dwóch zdań jeden z najpopularniejszych w Europie skuterów o pojemności 50 cm3. Użytkownicy doceniają jego dynamiczny wygląd i sportowy charakter. Teraz model „4” napędzany czystym i ekonomicznym silnikiem 4T, jest dostępny z gratisowym pakietem akcesoriów, który podkreśli jego wyścigową  i sportową duszę. Tylko teraz przy zakupie Yamaha Aerox 4 każdy otrzyma w cenie sportową szybę, metalowe podstopnice oraz praktyczną nóżkę. Wartość gratisów to prawie 700 PLN. Zapraszamy do salonów Yamaha.

Bezkonkurencyjna Yamaha Aerox 4 to opływowe nadwozie inspirowane stylistyką motocykla YZF-R1 i czytelny zestaw wskaźników LCD. Sportowa rama rurowa zapewnia precyzję prowadzenia, a hydrauliczny, teleskopowy widelec doskonale tłumi nierówności. Lekkie koła z aluminiowymi obręczami są wyposażone w wydajne hamulce tarczowe o średnicy 190 mm, a pod kapaną znajduje się przestronny schowek na integralny kask. Kompaktowy, chłodzony cieczą, 4-suwowy silnik dzielnie napędza skuter i zużywa niewiele paliwa, co przy 6-litrowym zbiorniku paliwa zapewnia imponujący zasięg. Yamaha Aerox 4 kosztuje 9900 PLN.

Promocja ważna do 31.08.2014 lub do wyczerpania zapasów. Promocja jest alternatywna i nie łączy się z innymi promocjami.
Informacji o szczegółach udzielają autoryzowani Dealerzy Yamaha, lista salonów dostępna na stronie www.yamaha-motor.pl.

Skuterowo.com

Najnowsze testy, opinie, porady. Oficjalny profil redaktorów portalu Skuterowo.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button