Aktualnie czytasz:
Krzysztof Piątkowski ambasadorem salonu motocykli Triumph Katowice 

 

 

Aktor Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie i Teatru STU, znany ostatnio z serialu telewizyjnego „Zakochani po uszy”, który możecie oglądać na antenie TVN7, został ambasadorem salonu motocyklowego Triumph Katowice. Począwszy od tego sezonu będziecie mogli go zobaczyć za kierownicą Triumpha Scramblera 1200 XC.

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

 Krzysztof Piątkowski, który w najnowszej produkcji TVN wciela się w postać sympatycznego stomatologa Jakuba Pilarczyka, ma na swoim koncie wiele ról filmowych i teatralnych. Znamy go choćby z „Historii Roja”, „Prawa Agaty”, „Czasu honoru”, „Na dobre i na złe” czy „Majki”. Jego rola teatralna w sztuce „Rewizor” (Teatr Stu) spotkała się z uznaniem krytyków i aplauzem widzów.

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Prywatnie Krzysztof Piątkowski bardzo lubi jazdę motocyklem, a kilka lat temu zdarzało mu się jeździć turystycznym jednośladem po Europie. Od tego roku będzie użytkował jeden z najnowszych modeli Triumpha, czyli Scramblera 1200 XC wyposażonego w silnik o pojemności 1200 cm3 i mocy 90 KM. To maszyna z kolekcji współczesnej klasyki o sporych możliwościach jazdy w zróżnicowanym terenie. Niemal identyczną zobaczymy już w kwietniu, w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda!

Krzysztof Piątkowski (aktor): Kiedy otrzymałem z Triumph Katowice propozycję, aby zostać twarzą tego salonu, bardzo się ucieszyłem. Mimo iż jestem motocyklistą, nie miałem do tej pory bliższej styczności z maszynami angielskiego producenta. Okazuje się, że są perfekcyjnie wykończone. Triumph Scrambler 1200, którym będę jeździł, to połączenie klasyki i nowoczesności. W planach mam już wyjazdy z przyjaciółmi za miasto. Myślę, że motocykl sprawdzi się także jako idealny środek transportu w Krakowie, gdzie mieszkam i pracuję.

Ach, gdyby tak też zostać ambasadorem...

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%

Podziel się opinią

lub